PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462084}
3,5 12 093
oceny
3,5 10 1 12093
1,3 3
oceny krytyków
Pora mroku
powrót do forum filmu Pora mroku

Jestem pozytywnie zaskoczony całym filmem oraz rozczarowany odbiorem widzów.
Na marginesie to szkoda, że Walduś długo nie powalczył.

ocenił(a) film na 1
breadfan555

Drewniana gra aktorska, scenariusz nie trzyma się kupy, masa błędów logicznych. Efekty dźwiękowe z makabrycznymi przebłyskami zamiast nakręcać nastrój ostro irytują. Na co poszła ta bańka? Chyba tylko na wysokie gaże dla rodzimych gwiazdorów.

ocenił(a) film na 10
tytus01

jak ogladasz horroy usa to ejstes podniecony a jak pierwszy Polski horror i jak amerykanski to piszesz tak taka mentalnosc Polska zamaist sie cieszyc z dobrego filmu to ty ogladasz gnioty Usa ,scenariusz jest dobry trzeba myslec ,to nie jest dla widza telenoweli,napisz jakie bledy logiczne?

ocenił(a) film na 10
eska10

gra byla nie rownomierna,ale jest ta pare postaci czysto hollywodzkich

ocenił(a) film na 1
eska10

Podniecam sie horrorami usa? Nie sądzę. Większość z nich mnie nudzi, bawi ale nie odpycha jak tu. Błedy logiczne nie rzucają się w oczy? Jeśli chodziło o "teleportacje" dusz to po cholere te baseny z wodą (poza tym że cycki mogli pokazać)? Rozcinanie piłą głowy lasce, w którą miała wejść ta stara nazi-raszpla? Po co skoro parę minut później wszyscy leżą podpięci pod prąd i piła do kości już nie jest niezbędna. Całe miasteczko zamieszane w incydent, policja, chłop od kajaków, to grubymi nićmi szyte. Jakub Wesołowski siedzi na wózku w białym kitlu, gdy wyciągają go pod ziemią z kąpieli ma znów na sobie swoje ciuchy.... Tego jest tyle że aż szkoda czasu wymieniać, fail goni fail.
Nie mam nic do polskich filmów, thiller Supermarket jest mpim zdaniem naprawde dobrze zagrany. Przyjemnie się to ogląda, fabuła wciąga i zaskakuje. Może i jestem jedynie domorosłym kinomanem, nie mam tak wysokiego IQ by rozkminić geniusz tej produkcji ale Pora Mroku to dla mnie crap.

ocenił(a) film na 1
tytus01

Chcesz obejrzeć naprawdę dobry polski film to polecam Dom Zły.

ocenił(a) film na 10
tytus01

Jkaub Wesolowski to trzeia rzedna postac filmu hehe a ty piszesz o nim heh,a co do crapa to zobacz ile crapow przychodzi z usa te ich seriale fabryki w stylu kryminalne zagadki las vegas,
zobacz piatki 13 nastego jest podobnie zrobione ,teksanska maskara pila mechaniczna tez jest ze ktos jedzie na zabawe dostaje wycisk,ze z tych basenow daja energie tym ludziom np tej nazsitce wchodzi czlowiek i daje energie danej oosbie ale zaden eskperyment sie nie udaje praktycznie wszyscy gina i z poproawczaka i ci z dobrych domow co jada sie zabawic ,fajny widac jest furtka na czesc 2 bo wszystkiego nie wiemy

ocenił(a) film na 6
breadfan555

Ja zbyt wiele po nim nie oczekiwałam (nie jestem w ogóle fanką polskiego kina), obejrzałam w sumie z sentymentu, (w 2008 miałam "przyjemność" odwiedzić Osówkę, gdzie była kręcona część zdjęć, i nie wiem jak to wygląda teraz, ale podczas mojej wizyty można było obejrzeć kilka rekwizytów wykorzystanych na planie ;) ) po tej wizycie zainteresowałam się filmem i muszę przyznać, że nawet milo mnie zaskoczył. Fajerwerków oczywiście nie było, jak ktoś wcześniej wspomniał - drewniana gra aktorska, no i z fabuły niezbyt wiele wynika, chyba jedyny morał - uważaj gdzie wchodzisz, a jeśli już się udajesz w podejrzane miejsce, to miej na uwadze, że robisz to na własną odpowiedzialność, ale w sumie i tak nie wyjdziesz z tego żywy, więc pal licho;)

Mimo wszystko spodziewałam się czegoś duuuużo gorszego, ale z sentymentu dostanie ode mnie 6/10 xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones