PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462084}
3,5 12 095
ocen
3,5 10 1 12095
1,3 3
oceny krytyków
Pora mroku
powrót do forum filmu Pora mroku

Do filmu nie byłem nastawiony pozytywnie, ale po obejrzeniu okazał się naprawdę dobry jak na polską produkcję. Oglądało się przyjemnie. Jedynie jak zobaczyłem "Waldusia Kiepskiego" w poważnej roli to się zaśmiałem. Ale no cóż. Jak najbardziej polecam. Ocena zaniżona pewnie przez tych co nie oglądali filmu i uznają, że każdy polski film to klapa...

ocenił(a) film na 8
mariusz451

Dokładnie, świetny film i dobrze się ogląda. Oczywiście nie zapominając, że to rodzima produkcja. Ta niska ocena to przez polskie "amerykańskie" emo itp potworki...

mariusz451

Jeszcze nie oglądałam, ale nie podoba mi się stwierdzenie, że jest ,,dobry, jak na polską produkcję". W każdym kraju powstają złe i dobre filmy i to niedobrze, kiedy zaniżamy oczekiwania tylko dlatego, że to polska produkcja. Wiadomo, Polska nie może poszczycić się tyloma arcydziełami, co np. Stany Zjednoczone, ale stworzono tu kilka dobrych filmów.

ocenił(a) film na 7
psychojude

Chodziło mi ogólnie o to, że w większości polskie filmy mi się nie podobają. Zachowanie aktorów itp mi się nie podoba, lecz jest kilka filmów polskiej produkcji, które są moim zdaniem godne polecenia i także jest nim ten oto film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones