PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462084}
3,5 12 094
oceny
3,5 10 1 12094
1,3 3
oceny krytyków
Pora mroku
powrót do forum filmu Pora mroku

W życiu takiego ściarwa nie oglądałam. Nie wiem co polacy sobie mysleli zeby nakrecic horror. Mogę go określić kilkoma słowami : żenada, badziew, ścierwo, gówno. Może nie zrozumiałam tego HORRORU. BARDZO POLECAM :)

ocenił(a) film na 10
talieee

nie zrozumialas ,bo ogladasz telenowele i seriale Polskie a to nie jest dla takich ludzi film jest dla bardziej myslacyhc intelignentnych gdyby byl robiony Usa to bys sie podneicala

ocenił(a) film na 1
eska10

Ej wiesz co.. masz racje.. dojrzalam emocjonalnie i ogladnelam jeszcze razm na spokojnie... i powiem Ci że film jest rewelacyjny.. z przeslaniem.. nawiazuje do historii .. RE WE LA CJA

ocenił(a) film na 10
szytaszyta

gdzie go ogladales bo jezeli online to chlopie miales kiepska kopie ,kup sobie dvd lub wypozycz to p0ogadamy

ocenił(a) film na 5
talieee

Na samym początku też uważałem że film to będzie kompletne dno, gdyż wygladało to jakby jacyś amatorzy nagrywali tio telefonem komórkowym ale po 20-30 minutach film zrobił sie nawet ciekawy. Fajnie połączyli ze sobą tą dziewczynę z poprawczaka ze świrem z tymi młodymi ludźmi co tam przyjechali. Swoją drogą nigdy nie zastanawiałem sie nawet czy polacy nakręcili jakis horror bo ten był bez wątpienia pierwszy polski jaki widziałem. Nawet jak zaczynałem oglądać to nie wiedziałem, że to Polski dopiero jak aktorów zobaczyłem i że po polsku wszystko to małe zdziwko. I muszę powiedziec że nie wyszło w caloe tak tragicznie jak to wiekszość ludzi pisze. Film dosyć inteligentny i aby go zrozumieć trzeba oglądać uważnie. Klimat i napiecie też jakieś tam jest. Wiadomo że amerykanie kręcą dużo lepszych horrorów ( w sumie to nakręcili ich chyba więcej niz polacy wszystkich innych filmów razem wziętych) ale mają też słabsze również. Jak na jeden z pierwszych horrorów to brawo. Swoją drogą mam jeszcze pytanie i tu SPOJLER. Rozumiem że to wnikanie duszy z jednego ciała do drugiego to była całkowita ściema i ci stazi naziści umierali jednak, a gość który przejął ten interes bodajże Adam(niezły psychol) robił na tym kase ale w 100 % pewien już nie jestem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones