PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462084}
3,5 12 095
ocen
3,5 10 1 12095
1,3 3
oceny krytyków
Pora mroku
powrót do forum filmu Pora mroku

Film jest na dobrym poziomie ( nawet bardzo dobrym ) aktorzy to co mnieli zagrać zagrali nie zgadzam sie z oceną 3,9 nareszcie jakiś polski horror którego jestem pełen podziwu moja ocena : 6,7

Vito36

a mi się podobał daje 8/10 jak na polskie kino

ocenił(a) film na 7
Ricky79

Oglądałam sporo horrorów, szczególnie ostatnimi czasy. Amerykańskie produkcje, to przede wszystkim obrzydliwe flaki, więcej nauczyczyłam się anaatomii człowieka, niż przeraziłam. Osobiście nigdy nie przepadałam za polskim kinem, a 'Pora mroku" był pierwszym obejrzanym przeze mnie polskim horrorem. Mogę powiedzieć, że byłam miło zaskoczona, po pierwsze film bardzo mnie wciagnął, dobry klimat, ciekawa fabuła, i oczekiwanie, co będzie dalej. Nie jest wymiętolony jak reszta horrorów z ostatnich lat, posiada charakter

ocenił(a) film na 1
heavydrug

Co jaracie ?? bo ja też chce

magik30

widze że klakiernia działa ten film jest tak durny że nie wiem ta ocena 3,9 to nie wiem skąd się wzieła moja ocena to -1 i nie słuchajcie tych durnych klakierów na allegro jest milion aukcji z tym gniotem a jeszcze nie widziałem aby ktoś kupił 1 sztukę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones