PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462084}
3,5 12 095
ocen
3,5 10 1 12095
1,3 3
oceny krytyków
Pora mroku
powrót do forum filmu Pora mroku

a wśród filmów historycznych Bitwa warszawska 1920... Czasem horrory wzbudzają obrzydzenie, czasem irytują lub powodują poddenerwowanie, bywa że naprawdę straszą. W tym przypadku to niektóre sceny wzbudzały moje rozbawienie zamiast grozę... Jeśli ktoś ma za dużo wolnego czasu to niech zobaczy ale ja odradzam bo tu nie ma za bardzo ani ciekawej fabuły, ani grozy. Jest wiele głupich pomysłów np. trzymanie ludzi w szklanych akwariach z wodą, niby po co skoro mają służyć jako dawcy "dusz"?! Zgadzam się z tym co ktoś napisał, że początek jest obiecujący ale naprawdę tylko pierwszych kilka minut. Potem jest cały czas co raz gorzej, aż do samego końca, debilnego końca. Po obejrzeniu tego filmu stwierdziłem, że to jeden z najgłupszych horrorów jakie widziałem w życiu...

ocenił(a) film na 1
Rybnikers

film wygląda jakby ktoś oglądał kolejne amerykańskie horrory młodzieżowe, wycinał fragmenty i wklejał je do swojego scenariusza... niby Niemcy szukają eliksiru młodości kradnąc i mordując polskie nastolatki, wychodzi na to, ze to tylko Polacy naciągali Niemców jak na krasnale. tylko nie wiadomo po co te kąpiele, ludzie zalewający się bez powodu krwią, jakieś psychodeliczne przebłyski, krojenie czoła, elektrowstrząsy.

ocenił(a) film na 2
mates_z

Cholera, aż się sam dziwię, że znalazłem coś na 2/10. Chyba za sam pomył nakręcenia polskiego horroru i scenerię rodem z clipów Mansona.
Moje odczucia jednak wcale nie są inne.

http://www.filmweb.pl/film/Pora+mroku-2008-462084/discussion/Pora+mroku+w+polski m+kinie,1930032

Resztę pozostaje przemilczeć.

Rybnikers

Bitwa Warszawska była słaba? To idź oglądać Dystrykt9 nie bluźnij tu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones