PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462084}
3,5 12 095
ocen
3,5 10 1 12095
1,3 3
oceny krytyków
Pora mroku
powrót do forum filmu Pora mroku

Prawie w ogóle nie rozumiem o co chodzi w tym filmie oglądając go bałam się, trzymał mnie w
napięciu i według mnie jest straszny aczkolwiek nie rozumiem fabuły. Czekałam aż wydarzy się
coś co pozwoli mi zrozumieć ten film lecz niestety nie doczekałam się takiego momentu. Jeżeli
ktoś mógłby mi wyjaśnić o co chodziło w tym horrorze prosiłabym bo generalnie jestem pod jego
dosyć dużym wrażeniem przed kilkoma minutami się skończył, a do tej pory odczuwam lekki
strach który towarzyszył mi kiedy go oglądałam.

Majeczka10

Banda szalonych naukowców niemieckich rodem z III Rzeszy porywała młodych ludzi i przeszczepiała za pieniądze w ich młode ciała dusze starych ludzi.

Jordan66

Ok, rozumiem ale o co chodzi z bratem tej dziewczyny która go szukała i również została porwana. On w końcu też w tym uczestniczył po co, w jakim celu i o co chodzi z tą babcią na początku filmu bo też do końca tego nie rozumiem.

ocenił(a) film na 10
Majeczka10

ta Pani na początku to chciała być znow mloda hitlerowka z obozu koncentracyjnego widać na zdjęciach bo w Buenos Aires ukrylo się dużo hitlerowców po wojnie i przyjechala do Polski zdobyc dusze takich osob

ocenił(a) film na 10
eska10

czyli energie młodych ludzi

eska10

Nie energię tylko ciała -

Majeczka10

Brat brał za to kasę, za naganianie młodych ciał.

ocenił(a) film na 10
Jordan66

tak ,w poniedzialek o 23 50 mozesz zobaczyc ponownie

eska10

Rozumiem dzienks za pomoc wszystkim którzy pomogli mi w kwestii zrozumienia tego filmu. A, ktoś z was może wie dlaczego brat tej dziewczyny ukrywał się przez rok i nawet nie poinformował najbliższych, że nic mu nie jest?

Majeczka10

Może go nie chcieli wypuścić.

ocenił(a) film na 10
Jordan66

dokladnie

ocenił(a) film na 3
Jordan66

Widzę, że jesteś najlepiej zorientowany w tym filmie. Wiesz może dlaczego ta stara Gertruda tak uparła się, ze chce ciało tej Karoliny z poprawczaka? Bo ten Niemiec gadał, że ona nie jest gotowa i muszą wziąć kogoś innego, a ona wrzeszczała, ze innej dziewczyny nie chce, tylko nie rozumiem dlaczego i o co biegało z tym listem i zdjęciami jak pokazywali starą w domu?

leosia10

Złożyło się tak że ta stara nazistka za młodu była podobna do Rybickiej i odwrotnie - dlatego chciała tak bardzo jej ciało.

Majeczka10

Nic dziwnego że nie każdy zrozumiał o co chodziło jak Puls nie przetłumaczył tekstów po niemiecku które to wyjaśniały.

ocenił(a) film na 10
Jordan66

zobacz sobie oryginalny film na dvd tam sa napisy w momencie jak sa niemieckie teksty

eska10

Ja właśnie na DVD wcześniej oglądałem i stąd wiem o co chodzi w przeciwieństwie do tych co oglądali tylko na Pulsie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones