PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338318}
7,9 34 155
ocen
7,9 10 1 34155
7,3 18
ocen krytyków
Pora umierać
powrót do forum filmu Pora umierać

Zobaczyłam dzis ten film po raz drugi , po kilku latach i wzruszył mnie jeszcze bardziej niż ostatnio. Może dlatego, że mama sie starzeje, i bardzo chce zachować swoje pamiątki, dl nas , dla

ocenił(a) film na 10
nelka_3

Mam identycznie, Nelko. Podobnych filmów powinno być więcej - problem starzenia się, przemijania. Teraz nim jesteśmy jeszcze młodzi nie rozumiemy starszych, wykorzystujemy ich, lekceważymy. A za parę lat, jeśli doczekamy, sami poczujemy się nierozumiani, wykorzystywani i lekceważeni. Film piękny. Urok pani Szaflarskiej i jej talent -ponad skalę do oceny. Reszta co nie potrafi tego dostrzec się po prostu nie zna niestety.

ocenił(a) film na 9
nelka_3

Tak jest...dziwilam sie swojej mamie, ale jej juz nie ma...a ja coraz starsza i coraz mniej sie dziwie i bede jeszcze mniej dziwila za pare lat...

ocenił(a) film na 8
Ewiatko

Ja niegdyś towarzyska. Teraz zamykam się w sobie jak ona, otaczam mniejszością, ale cieszę jak nigdy dotąd, w końcu czuję, że jestem sobą. Za 3 dni skończę 40 lat to taka trochę przepaść między mlodością a starościa ;)

ocenił(a) film na 9
utopia27wawa

To wszystkiego najlepszego:-) Ale chcialabym miec tyle, cudowny wiek , to jeszcze nie wiek na zamykanie sie w sobie...Pozdrawiam:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones