PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767724}
5,0 45 358
ocen
5,0 10 1 45358
1,6 14
ocen krytyków
Porady na zdrady
powrót do forum filmu Porady na zdrady

Śmiechy śmiechami, ale wydaje mi się, ze taki film musiał się pojawić. Masa kobiet mierzy się z tym problemem, podejrzewam, że facetów też może być nie mało. Nie jestem pewna czy testerka wierności to dobry pomysł.... Ale, jak film jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, to możemy się dowiedzieć czy to się sprawdzi. Ja bym jednak nie ryzykowała. Co innego wynająć po prostu detektywa, czy samemu kupić jakiś sprzęt. Co sadzicie, co powinno się zrobić w takich sytuacjach? Jakie macie porady na hehe.. zdrady?

YAGA_M

Moim zdaniem testerka wierności to niepotrzebna profesja. Po co "testować" swoich partnerów? Jeśli są nam wierni i ufamy im, nie powinniśmy wystawiać ich na próbę. Natomiast gdy mamy wątpliwości co do ich wierności, bo wszystkie znaki na niebie wskazują nam, że nasz partner ma z kimś romans - porozmawiajmy z nim o naszych obawach i podejrzeniach. Jeśli się wyprze, a my nadal mamy przeczucie, że coś nie gra - wtedy sięgnimy po pomoc detektywistyczną, lub sami spróbujmy dowieść prawdy, przy pomocy ukrytej kamery lub podsłuchu. Pytanie tylko - czy to moralne? Z drugiej strony - czy domniemana zdrada naszego partnera jest moralna?

pietraszewski

No jasne, ze jak się ma podejrzenia to warto się upewnić. Testerzy robią "okazje" a okazja... złodzieja. Gdyby nie natarczywy tester, która chce cos udowodnić, może taka zdrada by się wcale nie pojawiła. To już takie kuszenie losu,a nie sprawdzanie . Detektyw znowu słyszałam, ze to droga sprawa. Jak ktoś sobie może pozwolić, to czemu nie. A ciekawe czy są takie sprzęty co by wyśledziły wszystko co się dzieje na naszych "czarnych skrzynkach - telefonach. Tam to na pewno są dowody, jeśli zdrada miała miejsce. Ostatnio był fajny film na ten temat - " Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" . I właśnie tam było pokazane, ze największe brudy to trzymamy właśnie tam.

YAGA_M

No ja o czymś takim słyszałam, ciekawe rozwiązania z tymi szpiegowskimi telefonami, ciekawe czy mogę to zainstalować na wybranym telefonie i ile to trwa... bo zabrać tak komuś telefon na dzień, to się na bank zorientuje

YAGA_M

O tu znalazłam takie cos :https://www.alfatronik.com.pl/spyphone-android-rec-plus-p-299.html Podobno instalacja trwa krótko i w sumie nie jest też strasznie drogie, interesująca opcja.

YAGA_M

Ja generalnie na film raczej nie szłam, żeby poznać sposoby na testowanie wierności a raczej z czystej ciekawości jak zostało to przedstawione i po prostu żeby miło spędzić czas ;) Jednak co do testowania- jak dla mnie szczera rozmowa to podstawa. Jeśli dalej ma się podejrzenia...no to wydaje mi się, że nic solidnego tu nie zbudujemy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones