PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767724}
5,0 45 363
oceny
5,0 10 1 45363
1,6 14
ocen krytyków
Porady na zdrady
powrót do forum filmu Porady na zdrady

Oglądając obfitą, bo ponad 100 minutową próbkę kału pana Zatorskiego nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że w potwornie beznadziejny sposób tracę swój cenny czas, który wolałbym już poświęcić na oglądanie Klanu, bo tam przynajmniej można się pośmiać. Śledząc wesołe poczynania Fretki i Wydry czy kogokolwiek jeszcze z wesołej paczki uwodzicielek zastanawiałem się, jaki jest najłatwiejszy sposób na dokonanie bezbolesnego samobójstwa przy pomocy dostępnych przedmiotów czyli etui na telefon i sznurówki. Absolutny brak humoru w tym filmie męczył mnie niemiłosiernie i choć na kolanach błagałem o litość, to pan Roznerski uśmiechał się uroczo, przypominając mi najsuchsze i najbardziej pogryzione przez korniki drewno aktorskie jakie miałem nieprzyjemność zobaczyć w całym swoim życiu. Jeszcze te "subtelnie" ukryte reklamy samochodu i parówek, jakby główne bohaterki nie mogły deczko częściej wspominać, że po parówki Berlinki, najlepsze w Polsce, jeżdżą tylko samojeżdżącym inteligentnym wystrzelonym w kosmos samochodem marki Opel czy inny Peugeot. Moich skołatanych nerwów nie ukoiła nawet chyba jedyna zasługująca na uwagę scena z Karolakiem po wymownym napisie KONIEC , który był chyba swoją drogą najpiękniejszym widokiem w moim życiu. To jest właśnie magia kina. Reżyserowi udało się doprowadzić widza do skrajnych emocji. Szkoda tylko, że tych negatywnych...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones