PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767724}
5,0 45 345
ocen
5,0 10 1 45345
1,6 13
ocen krytyków
Porady na zdrady
powrót do forum filmu Porady na zdrady

Lokowanie produktu

ocenił(a) film na 3

Proszę was, czy w zagranicznych produkcjach też tak na siłę lokują produkty? nie sądzę. Ryłko, Obag, poczta kwiatowa no i Kalina, która zawsze wybiera Berlinki! "to nie są parówki to berlinki" Boże wybacz...

ocenił(a) film na 2
srogamaja

I ten Opel... Wszyscy jeżdżą Oplem i ewidentnie pod reklame zrobione sceny (ukazujące funkcje danego modelu). Zresztą cały ten film to jedna wielka reklama. Idąc na niego nie spodziewałam się titanica, ale to było baaaaaardzo słabe, źle zmontowane. Aktorzy to nowa odmiana drewna (nie dziwie się, że wycinają Rosati w zagranicznych produkcjach :v) Myślałam, że chociaż muzyka się uda, ale co prawda kawałki z top10 to wrzucone w taki sposób, że przeszkadzały (utwory dużo głośniejsze niż toczące się dialogi - myślę, że po to by nikt na tym filmie nie zasnął).

użytkownik usunięty
Ines_rm

Reklama ma tę przewagę na PnZ że trwa krócej.

srogamaja

W "Kosmicznym meczu" są reklamy ciuchów sportowych i Nike'ów, a w "Poznaj moich Spartan" jest reklama Coca Coli.

srogamaja

Nom. Przykładz Bonda jest np. opisany w tym artykule - http://chcenawczoraj.pl/post/lokowanie-produktu-czym-jest-i-czym-na-pewno-nie-je st

srogamaja

Lokuja ale nie tak nachalnie:)

ocenił(a) film na 3
kuradomowa84

nie znam filmu gdzie lokują nachalniej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones