PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767724}
5,0 45 334
oceny
5,0 10 1 45334
1,6 13
ocen krytyków
Porady na zdrady
powrót do forum filmu Porady na zdrady

Tytuł

ocenił(a) film na 1

Zastanawiam się jak bardzo trzeba być prostym i bez polotu, żeby zaproponować taki tytuł dla filmu. I jak bardzo trzeba być odmóżdżonym, żeby go zaakceptować.

robert418

istnieje takie pojencie jak tytuł roboczy filmy w trakcie produkci często majom inne tytuły

ocenił(a) film na 1
haker007

Jak już coś, to pojęcie i mają, a nie "pojencie" oraz "majom" . O zgrozo...

krupastas

No właśnie - oz zgrozo...

haker007

Czy zajmujesz się czymkolwiek poza hakerstwem? czytanie z przyswajaniem ortografii dobrze ci zrobi. I powiem ci coś- jeśli jesteś haker, to nie ma możliwości, że nie jesteś w stanie zapamiętać paru reguł ortograficznych, banalnych w porównianiu z informatycznym światem. I nie daj sobie wmówić, że jesteś dyslektykiem- to ujma dla hakerów. no way...

ocenił(a) film na 3
haker007

Hackowałeś kiedyś słownik ortograficzny? ;)

robert418

Film jest inspirowany książką "Porady na zdrady czyli podstawy detektywistyki dla żon i narzeczonych". Pewnie dlatego dystrybutor zdecydował się na taki tytuł a nie inny...chociaż z drugiej strony polskie komedie niestety nie mogą się pochwalić zachęcającymi tytułami.

ocenił(a) film na 1
antenka21

Polskie komedie niczym zachęcającym nie mogą się pochwalić. Tytuły to najmniejszy problem.

robert418

A to druga i niestety bardzo bolesna prawda.

antenka21

Zdarzają się wyjątki (Planeta singli była świetna i pierwsze Listy do M.), ale pojawiają się raz na kilka lat. Polskie kino ostatnimi czasy przeżywa jakościowy renesans, ale komedii to nie dotyczy. Szkoda, bo czasami fajnie się pośmiać z dobrych żartów, a nie morza żenady i drewnianego aktorstwa.

ocenił(a) film na 1
wayzee

Wybacz, ale jeżeli uważasz że Planeta Singli była świetna to któryś/eś z nas przyleciał/o z alternatywnego wszechświata w którym pod tym tytułem puszczają zupełnie inny film. Planeta Singli to gówno jakich mało

użytkownik usunięty
robert418

No i wspólnym elementem wszystkich tych filmów jest KACHUJAK

robert418

może polska nie jest mistrzem świata w komediach romantycznych, ale nie skreślałabym tego filmu jeszcze przed obejrzeniem, na pewno pójdzie do kina sporo ludzi i będą się dobrze bawić, duży plus za obsadzenie Lamparskiej, nowej twarzy w kinie

robert418

Mniej więcej tak samo, jak żeby wymyślić i zaakceptować tytuł "Pokaż kotku co masz w środku", albo żeby wymyślić takie polskie tytuły zachodnich filmów jak "Małolaty u taty" czy "Zabijanie na śniadanie".

Trojden

Ważne, że się rymuje i już jest git :)

ocenił(a) film na 5
robert418

Nie wiem czy prostym, ale tytuł pochodzi od piosenki Ani Dąbrowskiej.
Jakoś ktoś wyraził zgodę na to, by i film tak się zwał. Podobno była to sugestia Ani.

ocenił(a) film na 2
robert418

Tytuł adekwatny do treści, równie odmóżdżającej.

robert418

tytuł odnosi się do do książki o tym samym tytule, poza tym widziałam o wile gorsze tytuły niż Porady na zdrady, a ten przyciąga uwagę

ocenił(a) film na 1
robert418

Jaki film taki tytuł

robert418

chyba się nie duczyłeś, ale film jest na podstawie książki i ma przede wszystkim zwrócić uwage i przyciągnąć widzów, co się udało po pierwszym weeknedzie

ocenił(a) film na 1
Filomena00

Spadaj żreć bambus. Nie będzie mi tu jakiś opłacany klakier tłumaczył czy się douczyłem czy nie douczyłem. Myślicie, że ludzie są głupi i nie widzą tych lipnych kont służących do podciągania ocen tym gównianym polskim "hitom" kinowym?

robert418

jak zawsze dyskusja na wysokim poziomie, skończyły Ci się argumenty i tyle

ocenił(a) film na 5
robert418

Coś mi sie wydaje,że wybrales sie na ten film i nie przypadl Ci do gustu więc teraz swoje frustracje przelewasz na Filmwebie :)
Jeśli nie lubisz polskich komedii to po prostu ich nie oglądaj-ale przecież teraz jest modny hejt więc czemu nie popisać się zlośliwymi komentarzami? Przyjemności!

ocenił(a) film na 9
zapala221

tytuł jak tytuł - ma być chwytliwy i taki jest :) poza tym to jest komedia romantyczna to chyba nikt się nie spodziewał nie wiadomo czego :) jak ktoś się nie ma czego czepiać to czepia się czegoś takiego :P

paczka88

dokładnie. Tytuł jest chwytliwy, łatwo go zapamiętać i przede wszystkim nawiązuje do filmu

ocenił(a) film na 8
robert418

a co właściwie jest złego w "Porady na zdrady"?

użytkownik usunięty
markiz_85

Film był niezły.Ty chyba nie oglądałeś Ciacha Patryka Vegi.

ocenił(a) film na 9
robert418

A ty byś wymyślił lepszy tytuł krytyku? Tak? No to pochwal się polotem, bo jak to mówią krowa, która dużo muczy mało mleka daje.

użytkownik usunięty
robert418

Potrzebuje wytłumaczenia bo dla mnie to bardzo błyskotliwy tytuł. Prostackie tytuły dla mnie to np. Ostra Jazda albo Spotkamy Się W Więzieniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones