PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8790}
7,3 242 076
ocen
7,3 10 1 242076
5,2 19
ocen krytyków
Poranek kojota
powrót do forum filmu Poranek kojota

Czy tylko ja widzę duże podobieństwo tego filmu do "Chłopaki nie płaczą"? Reżyser i
scenarzysta ten sam, obsada aktorska też bardzo podobna. Za teksty 5/10, nie mogę dać
więcej. Rosińska grała tak, że miałam ochotę wyłączyć.

ocenił(a) film na 8
Frrosta

tak, tylko Ty to widzisz

ocenił(a) film na 5
szkop

skad wiesz?
ja to widze podobnie, wyraznie widac , ze tworcy postanowili pojsc za ciosem tylko tym razem juz na szybko bo film sie ukazal naprawde niedlugo po chlopakach, to tez tandety wkradlo sie tu sporo, niektorzy aktorzy i postacie wypadlo dobrze ale sa i takie , ktore wypadly fatalnie, sa sceny dobre i nawet zabawne ale tez calkiem sporo raczej zenujacych
sporo watkow rozwinietych i zakonczonych poprostu kulawo
rosinska gra fatalnie, nejman jako aktor jak i grana przez niego postac jest poprostu wkurzajacy, postac ktora gra bajer ma tyle osobowosci i charakteru co np krzeslo (on to chyba przechodzil przez plan i nie mieli dla niego napisanej roli ale i tak wrzucili go do filmu), sulej gra postac tak idiotycznie oderwana od rzeczywistosci, ze rece opadaja, zbyt zabawne to nie jest
ogolnie tez daje 5/10

ocenił(a) film na 7
El_Magiko

Zgadzam się co do Bajera, jako Laska w "Chłopakach" miał dobrze rozpisaną rolę i dużo wnoszącą, tutaj tylko walnął dwa teksty, że walił konia w pracy do jogurtu i że sika do frytek w budce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones