PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8790}
7,3 242 141
ocen
7,3 10 1 242141
5,2 19
ocen krytyków
Poranek kojota
powrót do forum filmu Poranek kojota

Rosińska w tym filmie to pomyłka. Jeśli mi ktoś powie, że to efekt zamierzony, to odpowiem, że pracuję trochę z aktorami, prowadzę warsztaty i wiem, że nawet "kłodę" trzeba umieć zagrać. A tu nie było śladu gry. Co do reszty - świetny film.

ocenił(a) film na 8
jadzialinka

coś w tym jest. też mi się nie podobała. uroda to za mało

ocenił(a) film na 8
jadzialinka

Mi też film się podobał, ale ona ani trochę. Już od samego początku, od pierwszej kwestii była jakaś taka.. nieaktorska. Uważam, że Polsce jest wiele aktorek, które tą rolę odegrałyby o niebo lepiej.

ocenił(a) film na 4
shiny_razor

Nie tylko Rosińska jest do bani- Milowicz też się nie popisał. Właśnie słaba gra aktorska sprawiła, że daję 4. Gdyby wstawić innych ludzi na to miejsce dałbym 6-7

jadzialinka

Odniosłem to samo wrażenie, jej teksty były wygłaszane bardzo sztywno, ale cała reszta grała spoko.

jadzialinka

właśnie właśnie, zastanawialam się, czy to jest zamierzone, ale to nie miałoby sensu, Rosińska sztucznie jak dla mnie

ocenił(a) film na 4
jadzialinka

Właśnie miałam się spytać, czy innych też drażniła ta aktorka. Wg mnie grała sztywno, a kwestie przez nią wypowiadane były jakieś takie sztuczne.

ocenił(a) film na 8
jadzialinka

W zasadzie jest jedynym słabym punktem filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones