PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564462}

Porwanie

Abduction
6,4 62 501
ocen
6,4 10 1 62501
3,5 4
oceny krytyków
Porwanie
powrót do forum filmu Porwanie

Tym razem debili zupełnie wyjątkowych :) Schemat jak zawsze w tego typu produkcjach (Twierdza, Szklana pułapka, Liberator...) Czyli komando najlepszych na świecie zabójców lub agentów realizuje morderczy plan z porażającą precyzją i łatwością, ale tylko do momentu, gdy... przyjdzie im stawić czoła głównemu bohaterowi!!! :)) Bo wtedy wszystko zaczyna się pierd ...! :) Gdyż ten główny bohater z porażającą precyzją i łatwością rozwala to cholerne komando najlepszych na świecie zabójców lub agentów! Pół biedy, gdy ten nasz główny bohater to jakiś nietuzinkowy gliniarz typu Willis lub były komandos Seagal... Ale gdy tym nowo objawiającym się herosem i specem od zabijania bardzo złych ludzi okazuje się niezdarny analityk Cage lub, tak jak w "Porwaniu", napakowany małolat, to zaczyna to przypominać robienie idiotów z widzów... :))) Ot, zwykły przeciętniak z nieprzeciętnie ładną laską u boku robi w przysłowiowe bambuko stado zabójców (komandosów?), którzy bez problemu wytłukli chwilę wcześniej inne stado zabójców (komandosów?) :))) A jeszcze przy okazji robi w bambuko kolejne stado, tym razem gliniarzy i agentów go ścigających...
Tu nawet nie ma z czego się śmiać...
Tu można tylko płakać i ubolewać, że aż tylu widzów dało temu "arcydziełu dla debili" noty po 6, 7 lub 8...
Jeżeli to g... wycenili na 7 lub 8, to na jaką notę zasługuje ich zdaniem też sensacyjna "Gorączka" z DeNiro i Pacino???

ocenił(a) film na 5
awarek_2

Właśnie najbardziej rozwaliło mnie to, że nastolatek po prostu robi wszystkich na szaro. Do tego ma równie inteligentną towarzyszkę. A najbardziej rozwalił mnie fakt, że tylu znanych i dobrych aktorów jest tłem dla Tylora, który może kaskadersko był tu naprawdę dobry ale aktorsko - słabizna.
No i ta bomba w piekarniku? WTF?????? jedzenie które rozwala Karen w pociągu podczas "porwania"? nagle znika z korytarza?

gabi_2

Dotrwałem wczoraj do momentu z bombą, no i chyba jeszcze jak powiedział ten tekst, to oboje pobiegli sprawdzić, czy faktycznie jest tam bomba zostawiając rannego agenta, który próbował ich zabić z pistoletem leżącym obok, chociaż tutaj mogę się mylić z ta bronią.

ocenił(a) film na 5
Zamrzykk

Absurd goni absurd i gdyby chciało się go analizować krok po kroku to takich smaczków można znaleźć mnóstwo.

Jedyną możliwością pozytywnego ocenienia całokształtu jest przyjęcie tego co tam się dzieje za normalność a nie doszukiwania się w nim logiki.

pzwierzynski1

Ciężko nawet z przymrużeniem oka oglądało się ten film, nie mówię już o analizie każdej sceny, po prostu poziom absurdu i braku logiki jest tak duży, że ciężko ten film uznać za poważny.

Zamrzykk

Zorientowałeś się że oglądasz gniota, dopiero przy napisach końcowych...
Brawo!

awarek_2

Czy wy nie rozumiecie że mamy żyć w iluzji sprawiedliwych superbohaterów.Których nie ma.Są za to korporacje i globalne rządy.

ocenił(a) film na 6
awarek_2

nie porównałbym takiego filmu do Gorączki bo to nie ta liga, moim zdaniem jest to typowo rozrywkowy film, odpręzacz - odmóżdżacz - w sam raz na piątkowy wieczór po tygodniu pracy, brakuję trochę logiki, ale są dobre sceny, jest ładna aktorka, trochę humoru, ogląda się dobrze, to nie jest arcydzieło kina i nawet tego nie udaję .. .. To jest moja opinia, film może się wielu osobom podobać i nikt nie powinien ich nazywać debilami... to bardzo słabe jest, niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones