PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217823}

Posejdon

Poseidon
6,1 32 202
oceny
6,1 10 1 32202
4,3 6
ocen krytyków
Posejdon
powrót do forum filmu Posejdon

Arcydzieło!

ocenił(a) film na 10

Świetny film od początku do końca! Najlepszy film katastroficzny, jaki w życiu widziałem!

ocenił(a) film na 10
Jessie

Popieram! Rewelacyjny film, niesamowite efekty i klimat. Niektóre sceny wbijają w fotel! 10/10

ocenił(a) film na 2
Lord_10

Hehe, niektórzy to naprawdę potrafią rozbawić. Gratuluję poczucia humoru.

ocenił(a) film na 10
dany_s

Czego się czepiasz? Film był super i kropka.

ocenił(a) film na 10
Jessie

Kropka...

ocenił(a) film na 2
Jessie

Taaa super może dla kogoś kto nie widział oryginalnej wersji. Do prady żałosne jest żerowanie na dawno już zrealizowanej fabule i sztukowanie wszystkiego FX'ami. No ale jaki film, taka widownia (nie uwłaczając oczywiście tym, którzy dobrze ocenili to "dzieło").

ocenił(a) film na 7
Jessie

Film dosyć ciekawy, efekty na wysokim poziomie, gra aktorska taka sobie ale przede wszystkim trzymający w napięciu. Ot taki 7/10 ^^

ocenił(a) film na 4
Jessie

W tym filmie od początku do końca bzdura goni bzdurę. Błędy od praw fizyki przez możliwości zwykłego człowieka po budownictwo jednostek pływających. Ale fakt ? efekty są.

ocenił(a) film na 4
Jessie

Zapomniałem dodać.

Tylko 4/10. Więcej się nie da.

ocenił(a) film na 5
Eddie_8

Zgadzam sie w 100%. Sam się dziwię, że dotrwałem do końca, to chyba dzięki tym efektom. Żeby tak powiedzieć w klimacie filmu to był albo płytki, albo denny. Najgorsza rola Kurta Russela jaką widziałem... i ten ponton ratunkowy na końcu filmu, który się wziął z dupy... 3/10. Ale to tylko moje zdanie...

ocenił(a) film na 7
Jessie

przesada,arcydzieło to to nie jest,ale ciekway i trzyma w napieciu.
7/10

ocenił(a) film na 9
andorek

Też tak uważam. Taki wspaniały nie jest, bo zalatuje mi tu z deczka Titaniciem. Morze czy ocean, statek i katastrofa. Jest wiele filmów o podobnej tematyce, ale najbardziej w takich filmach nie lubię tego, jak powiązane są one z miłością. Jak katastroficzny to katastroficzny, a nie love story.

ocenił(a) film na 6
Jessie

no bez przesady prosze.film owszem owszem, ale do arcydzieła to mu jeszcze troszke brakuje:)...takie jest moje zdanie

pozdrooooo

salus

Moim zdaniem 7/10. Ta ocena jest adekwatna do tego filmu. !0 to lekka przesada, ja uwazam, ze on jest po prostu dobry.

Jessie

A więc chyba widziałeś/widziałaś tylko ten jeden film katastroficzny, innego uzasadnienia niestety nie widzę...

ocenił(a) film na 3
Jessie

Film kiepski. Na więcej niż 4/10 rzeczywiście się nie da.

_Pablos_

Ja tam daje 5/10 za efekty specjalne i za emmy rossum, żądnych innych plusów w tym filmie nie widzę. Spodziewałam się czegoś w stylu "ulepszonej wersji titanica", ale się zawiodłam... Titanic lepszy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones