PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217823}

Posejdon

Poseidon
6,1 32 200
ocen
6,1 10 1 32200
4,3 6
ocen krytyków
Posejdon
powrót do forum filmu Posejdon

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Titanic to to nie jest ale warto zobaczyć. Przyzwoicie zrobiony film katastroficzny niezła gra aktorów ciekawa, fabuła, dobre efekty specjalne. Polecam jak ktoś lubi filmy katastroficzne to na pewno się nie rozczaruje. 8/10

ocenił(a) film na 7
frycek49

Film trzyma w napięciu, troche mi sie nie podobałą koncowka, bo mieli za duzo 'szczescia' ale daje 7/10

frycek49

A mi bylo szkoda mi Richard'a Dreyfuss'a, ze turlal sie w tym gownie.

ocenił(a) film na 8
Emez

Siema, mi również się film podobał. Ale było dużo błędów np taki, że tonący statek nie idze tak szybko na dno, bo ma w sobie jeszcze duuużo powietrza, albo to jak oni płynęli na tym pontonie, a obok nich tonął statek..spokojnie zostaliby wciągnięci w wir i pod wodę..no i jeszcze dodam, że to niemożliwe, aby tak wielka fala pojawiła się tak nagle.. nawet przy tsunami jest pare mniejszych fal, zanim nadejdzie ta największa. No, ale pomimo pewnych niedopracowań film przyjemnie się ogląda, ode mnie 8/10. pozdro

ocenił(a) film na 7
frycek49

film bardzo dobry, mnóstwo akcji nie nudziłem sie nawet przez chwile świetne efekty. Polecam!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones