PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217823}

Posejdon

Poseidon
6,1 32 203
oceny
6,1 10 1 32203
4,3 6
ocen krytyków
Posejdon
powrót do forum filmu Posejdon

Ludzie, pomyślcie trochę nad stylistyką języka i sensem swoich wypowiedzi, bo są na poziomie przedszkolaka. Tzw. szmirą - bez rany na sumieniu - możnaby nazwać "malinowe" wypociny Uwe Boll'a, ale nie film, który próbuje cokolwiek wnieść w reżyserkę. Posejdon nie jest filmem z najwyższej półki, ale cieszy oko i zasługuję na pozytywną wzmiankę...

ocenił(a) film na 3
LuQsuZ

Może na wzmiankę pozytywną zasługuje, ale jeśli mam go rzetelnie ocenić to 5/10 to maksimum dla tej produkcji. Niezbyt to udany film, powielone motywy, słaby scenariusz, a nawet efekty specjalne jakieś przestarzałe. Osobiście dałem 3/10, co o mnie gniota i szmiry jeszcze nie oznacza. Po prostu słaby film.

_Pablos_

też dałem 3/10. Film kiepski, szmirą bym go nie nazwał (nie przesadzajmy), ale to nie zmienia faktu że czas spędzony w kinie uważam za stracony.
Typowy średniak, który możnaby oglądnąć bezrefleksyjnie w TV pod szumną zapowiedzią MegaHitu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones