PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275503}

Poskromienie złośnicy

The Taming of the Shrew
7,2 2 106
ocen
7,2 10 1 2106
Poskromienie złośnicy
powrót do forum filmu Poskromienie złośnicy

Cóż.. mnie ten film wydał się dość dziwny.. wręcz chwilami niezrozumiały.. Najzabawniejsze i najmniej zrozumiałe wydało mi się nagłe ułągodzenie się Kate.. no przecież takie rzeczy sie nie zdarzają! Tak, wiem, że to napisał Szekspir.. Co nie zmienia faktu, że takie rzeczy się nie zdarzają.

ocenił(a) film na 8
musia9119

Może się nie zdarzają, a może... do Kate dotarło, że ona go na prawdę kocha? Kobieca natura wciąż jest zagadką ;-)

ocenił(a) film na 8
utada86

a tak w ogóle to ona już się trochę tym zmęczyła i dlatego trochę ustąpiła no i oczywiście do tego doszła miłość ta mi się zdaje :P

musia9119

Też myślałam, że takie rzeczy się nie zdarzają ale miałam kuzynkę, dziewczynę, wiecznie nadętą, jej mąż zmienił ją nie do poznania, słodka jak miód. Czasami kobieta potrzebuje poczuć się kochana i uwielbiana żeby odpuścić innym, nie musi się już bronić poprzez pokazywanie zębów bo wie, że nic jej nie grozi jak się do kogoś zbliży. Brzmi banalnie, ale działa nawet w życiu.

ocenił(a) film na 10
musia9119

10/10
bo:
1.odtwórcy ról są genialni
2.adaptacja Szekspira nabrała nowej barwy, rzeczywiście został na nowo "re-told"
3.pomysły reżyserskie, scenograficzne, muzyczne - klasa!
4.świetna zabawa

ocenił(a) film na 5
m_klepka

Brak chemii między głównymi bohaterami. Moim niedopasowanie castingowe. Ogólnie film trwał za krótko, żeby uwierzyć w tą całą historyjkę. Dużo momentów zabawnych, które przysłaniały mi niestety teatralne, nie prawdziwe aktorstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones