PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110841}

Posterunkowy do dzieła

Carry On, Constable
6,3 347
ocen
6,3 10 1 347
Posterunkowy do dzieła
powrót do forum filmu Posterunkowy do dzieła

Slabizna...

ocenił(a) film na 3

..ale dla wielbicieli specyficznego angielskiego humoru oraz starego (a moze i bardzo starego) kina film ten moze bedzie czyms wiecej niz tylko tytulowa slabizna. Przez wiekszosc czasu praktycznie akcja stoi w miejscu, a gra glownych bohaterow-niezdarnych posterunkowych wywolala u mnie wrecz zdenerwowanie. Nie liczylem na 20 wiader krwi wylanych na planie i 50 workow tlacych sie jeszcze lusek.. Spodziewalem sie o niebo wiecej niz to co obejrzalem przez prawie 1,5 godziny. Podsumowujac film - emocje jak na grzybach. Jesli juz koniecznie chcesz to obejrzec, prosze uzrobic sie w cierpliwosc i wyrozumialosc..(wyrozumialosci dla siebie? rezysera? angoli?)

prezestomek

dla wielbicieli starych komedii nie bedzie to słabizna, nie jest to moze monthy pyton, ale pośmiać się można. film na pewno spodoba sie wielbicielom klasycznych gagów. dla mnie 6/10

ocenił(a) film na 3
danonek_86

Owszem, dla wielbicieli starego kina nie bedzie słabizną. Ja nim nie jestem.

ocenił(a) film na 7
danonek_86

właśnie jestem przy czwartym filmie z serii i dla mnie bomba.Film ma swój klimat i specyficzny humor ,którego teraz na próżno szukać w komediach.Postanowiłem obejrzeć wszystkie dostępne w necie części.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones