PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120131}

Postrach z jeziora

Snakehead Terror
3,2 794
oceny
3,2 10 1 794
Postrach z jeziora
powrót do forum filmu Postrach z jeziora

Film jest wybitnie żenujący. Historia typu "kopiuj wklej", tragiczni aktorzy, żenujący scenariusz. Stwory komiczne, ewidentnie z gumy, czasem słabiutko wygenerowane komputerowo. Całość idiotyczna do bólu. Dałem 2/10. Ale hola, hola! Mimo to polecam! Naprawdę, na wielu komediach nie zaśmiewałem się jak na tym "horrorze". Niebywała głupota bohaterów, niedorzeczność i groteskowość większości sytuacji, no i te gumowe ryby... Razem z ojcem ryczeliśmy ze śmiechu. Dialogi typu "Te ryby zabijają" także dodawały uroku seansowi. Film polecam więc ludziom potrafiącym zachować dystans do oglądanego filmu oraz fanom "złego kina". Ja się ubawiłem nieźle. Choć to nadal chłam.

ocenił(a) film na 2
Resvain

Również polecam! Dobra ekipa, browary, duży telewizor i "Postrach z jeziora" dają niesamowity efekt przeniesienia się do innego świata, gdzie guma i wodorosty sieją strach i terror.

ocenił(a) film na 3
czlowiekpuszczy

Uważam, ze to najlepszy horror jaki powstał!
Wężogłowy niezwykle mnie przestraszyły, podobnie jak moje koleżanki. Niesamowita fabuła wywołała u mnie ciągły strach przed tymi bestiami z jeziora. Wiecie taka schiza piękna i bestia. Naprawdę polecam. Idealny film dla osób o silnych nerwach

ocenił(a) film na 6
Resvain

Mi się podobał 6/10

giovanni50

jako parodia horroru?

ocenił(a) film na 6
Resvain

parodią sa niektóre wasze wypowiedzi

giovanni50

http://www.youtube.com/watch?v=Lf_KrGP61uo
Zechcesz wyjaśnić dlaczego? Chyba, że to zbyt duża presja.

ocenił(a) film na 3
Resvain

Dlatego właśnie dotarłam do końca. Polecam również przed seansem zebrać znajomych i zrobić listę wszystkiego, czego się spodziewamy. Kto będzie miał najwięcej trafień - wygrywa :)

Resvain

Zgadzam się z Tobą całkowicie ;) ja oglądałam ten film w telewizji, parę lat temu. Ostatnio mi się o nim przypomniało, nie pamiętałam tytułu, ale udało mi się go w końcu znaleźć. Pamiętam, że oglądałam go z rodzicami i wszyscy zaśmiewaliśmy się do łez ;) Daję mu 2 tylko dlatego, że mnie rozbawił;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones