PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1216}

Poszukiwacze zaginionej Arki

Raiders of the Lost Ark
7,7 275 922
oceny
7,7 10 1 275922
8,2 43
oceny krytyków
Poszukiwacze zaginionej Arki
powrót do forum filmu Poszukiwacze zaginionej Arki

Genialny plakat, hahahah

użytkownik usunięty

Nie ma to jak polska szkoła

ocenił(a) film na 10

Co ciekawe, jest kilka wersji tego plakatu zrobionego w Polsce. Wszystkie są równie...udane.

ocenił(a) film na 9

Jak na filmwebie następuje zmiana plakatu oznacza to dwie rzeczy - pierwsza nowa edycja okładki Dvd albo ponowny powrót filmu na ekrany kin. :D:D:D

ocenił(a) film na 10

Lipa, najlepszy jest ten z Indym w wykonaniu Drew Struzana. Nie wiem jaki jest sens zmieniania profesjonalnych plakatów na amatorskie.

ocenił(a) film na 10
eversman_4

Najbardziej rozpoznawalne plakaty do Poszukiwaczy namalowal Richard Amsel, a nie Struzan. Struzan tak na dobre zajal sie plakatami do Indiany dopiero od Swiatyni Zaglady, chociaz mial pare swoich plakatow do Poszukiwaczy.

ocenił(a) film na 10
Jones

A rzeczywiście Struzan niemalował do "Poszukiwaczy". Mój błąd co nie zmienia faktu że dzieło Amsela jest również legendarne.

ocenił(a) film na 10

Faktycznie, straszna kicha;)

Proszę,powiedzcie mi,że ten plakat to żart,który zostanie zmieniony w ciągu tygodnia.

jporuba

Nie został :D Ale właściwie dlaczego taką kiszkę wstawili?

KanafaP

Dlaczego?

TO
JEST
FIIILMWEEEEEB!!!

ocenił(a) film na 10

I znowu dali polski plakat, choć nie wiedzieć czemu mi się skojarzył z ghańskimi "cudeńkami" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones