PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1216}

Poszukiwacze zaginionej Arki

Raiders of the Lost Ark
7,7 276 017
ocen
7,7 10 1 276017
8,2 43
oceny krytyków
Poszukiwacze zaginionej Arki
powrót do forum filmu Poszukiwacze zaginionej Arki

Co do tej części mnie się tak średnio podobało ale jednak było dobrze w połowie jednak nie do końca .Co mogę powiedzieć to że początek był dobry ale jakieś szybkie sceny w tej jaskini gdzie miał zdobyć skarb i potem jak go to plemie dzikie goniło .Co dalej scena końcowa z arką przymierza tam miały być tablice kamienne z przykazaniami Bożymi a nie było nic ,wyleciały jakieś duchy które sprawiły że te szwaby co otwarły arkę się rozlecieli na kawałki .Co dalej jedna pogoń samochodowa jak chciał indy bodajże przechwycić arkę z powrotem . Scena która mnie rozwaliła to jak stanął do walki z jakimś gościem co wywija mieczem a on się odwraca strzela do niego z broni i odchodzi . Albo ta wredna zdradziecka małpka co się potem otruła daktylem i dobrze jej tak było . Ogólnie to gościu który był jej właścicielem sam ją otruł bo ona zjadła ten daktyl który on polał trucizną .Ten niemiec w okularach co przyszedł po talizman i potem mu się odcisnął on na ręce był dobry ;) Znaczy taki komiczny z wyglądu chłop .Ogólnie za szybko za łatwo bez problemowo odnaleźli te arkę przymierza , nie było to takie ciężkie pamiętam scenę z wężami i była tam kobra która nie opluła nawet Indiego jadem dziwne to było ;/ ale co dalej to ta scena z otwarciem arki jakieś światła błyskające trochę to bajeczne było . Ogólnie ta część dla mnie była taka sobie może być i ujdzie ale lepsze były Świątynia zagłady i Ostatnia Krucjata . A tutaj też nie było źle i była rozrywka udana jak na tamte czasy .

ocenił(a) film na 10

jesteś gówno zjebem i trolem lubisz oceniać gówniarzu to czego nie znasz

użytkownik usunięty
tomy444

Ale przecież oceniłem te część na bardzo dobry jak wszystkie części .A trolem i neokidem nie jestem tak samo gówniarzem z gimbazy czy liceum . Serię indiana jones lubię i nie wiem czemu tak ostro ? Przecież podoba się mnie ta seria tylko akurat ta część średnio co do akcji mnie przypadła do gustu ale nie mówię że nie jestem zafascynowany bo mnie się ogólnie ta część podobała .Ale nigdy nie miałem złego zdania o tej serii bo dla mnie to jedna z najlepszych w historii kina serii przygodowych .Tyle że mam bardziej upodobanie do części 2 i 3 gdzie bardziej się mnie akcja wartka podobała .Ale dla mnie to świetne kino i naprawdę nie miałem zamiaru tutaj krytykować dobrej produkcji Spilberga bo wiem że to jeden z najlepszych reżyserów kina .Po prostu akcja mnie trochę nie podeszła i wszystko za szybko się działo ale są momenty które mnie wciągneły .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones