PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664700}

Poszukiwana Sarah Pender

She Made Them Do It
6,4 2 563
oceny
6,4 10 1 2563
Poszukiwana Sarah Pender
powrót do forum filmu Poszukiwana Sarah Pender

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Jedynie na co można z przyjemnością popatrzeć to Jenna Dewan-Tatum ! Ale całą resztę można sobie darować...

ocenił(a) film na 3
con_desiros

Tak infantylnego filmu nie oglądałem dawno... Dialogi są jakby w bajce dla dzieci. Rzeczywiści główna bohaterka to jedyne co w tym filmie jest przyzwoite. 3/10. BLE

con_desiros

Hehe tak samo skomentowałem po obejrzeniu gdyby dali przeciętnej urody inną bohaterkę ciężko byłoby dotrwać.

Zajcevv

nie narzekajcie film nie jest zły! nawet ciekawie się oglądało, oparty na faktach pokazuje jak laska bez pieniędzy ale za to wykorzystując swoją ,,dupę" potrafiła zbiec z więzienia

acinr_PL

Jest nawet bardzo zły, typowa produkcja telewizyjna co aż razi w oczy, i mnóstwo głupot

ocenił(a) film na 3
Zajcevv

Ja spodziewałam się czegoś bardziej emocjonującego, bardziej w stylu ,,Oskarżona Amanda Konx", ale sie przeliczyłam. Jak dla mnie strasznie słaba gra aktorska głównej aktorki. Zero przekazywania jakichkolwiek emocji. Słabizna.

ocenił(a) film na 7
con_desiros

Tylko paradoks jest taki, że oglądając to dla niej mamy przez cały film z nią do czynienia przez co "całej reszty" nie można sobie darować :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones