PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1169}
7,5 144 023
oceny
7,5 10 1 144023
7,7 32
oceny krytyków
Poszukiwany, poszukiwana
powrót do forum filmu Poszukiwany, poszukiwana
użytkownik usunięty
Don_Marcello

mój mąż z zawodu jest dyrektorem ;)

kocham ten tekst i film. Mogę go oglądać godzinami, zajebista rola Pokory , Łazuki, Dobrowolskiego, Rylskiej , Bohdal (Kasia), Czechowicza, Gołasa. Właśnie przed chwilą skończyłam oglądać.

kinomanka_13

Ciezko tez nie smiac sie w glos na widok rosnacej w blyskawicznym tempie haldy makaronu;w takt muzyki - jakze solidnie budujacej napiecie hehehe...

ocenił(a) film na 10
elase

I kwiata na oświadczyny...:)

rozwalam_system

Hehe...
Tak,nie ma czasu na ceregiele... ; )
"...no co,nie podobam się Marysi?"

ocenił(a) film na 10
elase

"Gratuluję poruczniku... doskonała akcja...":)

rozwalam_system

Skąd mój komentarz tutaj ha ha zapomniało mi się. Dzięki za przapomnienie:)A tak w ogóle w temacie filmu... dość częste są powtóreczki w tv:)Ten motyw z porócznikiem to fajna scenka, i w ogóle fajne kadrowanie.Podoba mi się np. motyw jak już Marysia ogarnia temat ścisłej wiedzy kulinarnej:), dotyczącej choćby obsługi sprzętów kuchennych... jeździ sobie już tylko po kuchni, tam robi pstryk, tu robi pstryk i wszystko się robi niemalże samo:) To idealny kadr w postaci fotosu filmowego. Tak samo, gdy się Marysia zamierza ogolić w tamtej łazience, cudo miejscóweczka, nie powiem dreszczyk był w punkt:)

elase

A mnie się najbardziej podobał kres "bezstresowego" wychowania rozpieszczonej pociechy. Krótka piłka i synek od razu "zszedł n ziemię":)

kropelski

Owszem. Poniekąd. Choć w dzisiejszych czasach to nie przechodzi. Pół biedy, że zostało to potem zrównoważone zainteresowaniem chłopaka czymś adekwatnym pod jego temperament.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Zgadza się ;) ja też oglądałem wczoraj po raz kolejny.

...tudziez ''Marysiu,pan mowi'' ; )))

użytkownik usunięty
elase

Tak, Barbara Rylska rewelacyjna... :)

ocenił(a) film na 9

Marysiu, kto był u Marysi dziś w nocy ? - braaat...brat,tak ? to dziś w nocy nie będzie brata, dziś będę ja !

ocenił(a) film na 10
Don_Marcello

Dokładnie!

ocenił(a) film na 9
Don_Marcello

Nic dodać, nic ująć!

ocenił(a) film na 9
Wretoness

Pozdrawiam!

Don_Marcello

Akcja z rozpieszczonym synalkiem - teraz to się powinno rodzicom pokazywać:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones