PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560560}

Potrójna granica

Triple Frontier
5,9 33 925
ocen
5,9 10 1 33925
5,7 21
ocen krytyków
Potrójna granica
powrót do forum filmu Potrójna granica

Bawią komentarze znawców/krytyków, którzy wszędzie doszukują się amatorstwa specjalsów, dziur w logice i fabule. Rurkowcy zza klawiatur atakują i nie biorą jeńców.

ocenił(a) film na 7
antonowicz_dominik

Zgadzam się. Dla mnie film bardzo dobry

antonowicz_dominik

Mnie tam bawi osoba która udając znawcę krytykuje znawców w rurkach. Film jest przeciętny od strony taktycznej. Dużo w nim kreacji reżyserskiej, przeinaczeń, frywolności. Druga sprawa, że to żadni specjalsi.
Do tej pory powstały jedynie 2 filmy pokazujące taktykę maksymalnie zbliżoną do realiów: "zero dark thirty" oraz "13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi"

niemy_apostol

A co z filmami: Helikopter w Ogniu i Akt Odwagi.

niemy_apostol

Co jest konkretnie nie tak z taktyką?

Piterek83

Moze sie dowiemy...Skoro krytyke ,slyszymy ,od kaprala SEAL , to musza to byc , wylacznie powazne uwagi...

niemy_apostol

jesteś jajcasz

ocenił(a) film na 2
antonowicz_dominik

Smutnym jest nazywanie "męskim kinem" tępego gniota bez żadnego składu i ładu. No chyba, że utozsamiasz męskość z tępotą i biedą umysłową.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jamapielnia

mózg owinięty w gazetę to jeszcze nie światopogląd

ocenił(a) film na 1
jamapielnia

Dokładnie!

ocenił(a) film na 6
antonowicz_dominik

Wczoraj oglądałem "Kontrabandę" i muszę przyznać, że " Potrójna granica" wypada dość średnio przy tamtym filmie ale nie jest to jakieś dno i warto obejrzeć. Jak dla mnie to 6,5 bym dał za ten film. Wiadomo z treści filmu, że jest otwarta furtka na drugą część i myślę, że powstanie i będzie lepsza od obecnej.

ocenił(a) film na 8
antonowicz_dominik

Mi się też podobał, w końcu coś innego od gościa który leci sam na 100 terrorystów, zostaje złapany, torturowany , udaje mu sie uciec zabija złych-koniec
Fajnie jest pokazane co się dzieje z ludźmi jak widza taki hajs

antonowicz_dominik

Mi tez się podobał. Spodziewałem sie ze będzie to typowy film akcji który trzeba oglądać z przymrużeniem oka, przypomniały mi się lata 90 kiedy z dziadkiem oglądaliśmy podobne na polsacie, ot taki do precelkow wieczorem :D fajna obsada, lekka akcja i jak zwykle "żyli długo i szczęśliwie". Trochę mi przypomniał Ghost Recon Wildlands ;)

ocenił(a) film na 3
antonowicz_dominik

Każdego co innego bawi. A film to gniot, tak przy okazji.

ocenił(a) film na 6
antonowicz_dominik

A ja też lubię takie kino a nie jestem facet :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones