PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800317}

Potrójne zagrożenie

Triple Threat
5,4 1 868
ocen
5,4 10 1 1868
Potrójne zagrożenie
powrót do forum filmu Potrójne zagrożenie

Żal takiej obsady

ocenił(a) film na 5

Widać reżyser, fan Adkinsa, chciał go jeszcze bardziej wypromować na tle azjatyckich gwiazd kina kopanego... i jeszcze ten Michael Jai Black... Miałem wrażenie, że podczas walk kazano tym Azjatom zbytnio nie szaleć i o pół przykręcić szybkość, żeby reszta bicepsów mogła im dorównać chociaż szybkością... Bo jak patrzy się na filmy, gdzie Tony i Iko wymiatają, to tutaj jakby grali jakichś niedorozwiniętych. Fabuła przekombinowano-nieciekawa, choreografia walk słaba, Jeeja dużo nie pokazała, a mogłaby... Po prostu reżyser jest angolem i Azjaci mogli wiedzieć, że nie weźmie z nich tyle na ile ich stać, tylko ze swoich idolów-pupili... Chociaż lubię Adkinsa i wcześniejsze filmy tego reżysera jak "The Dept Collector" i "Accident Man" były dobre, ale tutaj się nie popisał, zabrakło mu pomysłów jak raz w takim momencie.

ocenił(a) film na 7
Marieka

Nie wydaje mi się, aby Azjaci mieli wolniej uderzać. Niby dlaczego mieliby to robić? Dla filmu to byłaby niepotrzebna strata efektywności. Moim zdaniem nie było odpowiedniej osoby od choreografii walk. Każdy z występujących w filmie kopaczy pokazał kilka swoich filmowych ciosów i nic ponadto. Nikt nie pokazał swojego maximum. Sami aktorzy też chyba nie potrafią wiele wymyślić lub po prostu mieli to gdzieś. Jest jeszcze druga opcja. Nie było czasu na pokazanie przemyślanych walk, napięty grafik, niecierpliwi producenci itd...

Mimo to chciałbym pochwalić, że twórcy nie olali masy wojowników, tak jak bywało to w wielu innych filmach.

Marieka

w realu Adkins i Jay White to by ich jedną ręką połamali tych azjatyckich kurdupli

ocenił(a) film na 5
Lefty_Guns

Jeszcze Scott Adkins miałby szanse, ale ten Jai Black to by się zasapał... Przypomniało mi się jak w podstawówce, w którejś tam wyższej klasie na w-fie pan wuefista zorganizował zapasy, miałem zmierzyć się z cięższym ode mnie parenaście kilo i wyższym o głowę chłopakiem, przepychaliśmy się do trzech wygranych, wygrałem 3:2, a nie byłem jedyny, który w tym dniu jako lżejszy i sprytniejszy pokonał cięższego i większego.

Marieka

zasapał, chyba żartujesz on Posiada czarne pasy w 7 stylach karate

ocenił(a) film na 5
Lefty_Guns

Tak wiem, oni wszyscy mają już każdego koloru pasy i od każdej dyscypliny... A jakiś taki przypasiony i ciężki wydawał się w tym filmie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones