PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118066}

Potwór

Abominable
4,0 1 286
ocen
4,0 10 1 1286
Potwór
powrót do forum filmu Potwór

Druga z kryptozoologicznych propozycji Pulsu na najbliższy poniedziałek opowiada natomiast o przygodach kudłatego Sasquatcha. żądnego świeżych mózgów, jak i kończyn. Możecie się śmiać ze mnie po obejrzeniu filmu, ale mi on się nawet podobał. Miał coś na kształt klimatu grozy, a jedna scena mnie nawet lekko nastraszyła. Oglądałem go jednak już dość dawno.
Sami ocenicie, czy Sasquatch zdobył wasze uznanie. Okazja już w najbliższy poniedziałek 3.06 o 22, po filmie "Yeti - zabójcza stopa" Miłego seansu :)

PS. Tytuły autorskie Pulsu rządzą xD

Valdoraptor23

Jeszcze jeden "Potwór"?! Nasi tłumacze znowu popisali się kreatywnością, nie ma co.

jporuba

Po poprzednim potworze mam koszmary

ocenił(a) film na 8
jporuba

Drugi oryginalny tytuł to "Monstrum z lasu'

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Geinalny film

Valdoraptor23

już jestem:)oczekuję wyjątkowego seansu:) Super że założyłeś fanklub! Mogę sobie tylko wyobrażać jaką frajdę Tobie jako zoologowi dają takie filmy jak szczękomacki i inne tego cudownego typu:)

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

:))))))

Valdoraptor23

Widać Puls rozpoczyna serię 'monstrum'. Dziś 'Monstrum z lasu', za bodajże 2 tygodnie 'Ogniste monstrum', moze niedlugo 'Monstrum' ('Behemoth') albo nawet pokuszą się o 'MONSTURD' http://www.filmweb.pl/film/Monsturd-2003-234453 czyli szczyt szczytów xD

ocenił(a) film na 7
pringles

gówniany horror - taki tytuł - buhahahahahahahaahhaahah :))))))))))))))))))) chce to zobaczyc koniecznie!!!

hapibo

Kolejny pies odszedł do krainy wiecznych łowów

Katharsisss

I to jeszcze Sparky, jak we Frankenweenie ;p

hapibo

Totalnie absurdalny film xD

pringles

tak! a na koniec Rzeź:) kocham tvPlus - ciekawe czy oni wiedzą, że tym "swoistym kiczem" zdobyli tylu fanów - tvn i polsat mogą o takim kulcie tylko marzyć :) Budziak dla Fanklubu :*

pringles

chce to zobaczyc xD

Samarrita

Polecam xD

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

klęczą plecami do drzwi - bardzo mądrze!!!

ocenił(a) film na 7
hapibo

chudy Pan Paszczak - skąd ja go znam??? :)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

zgłaszam swoją obecność ;]

ocenił(a) film na 7
skompy18

piwo zostałó?? :)

ocenił(a) film na 3
hapibo

zostawiłem na ten film :P

skompy18

a co z 'rzezią"?

ocenił(a) film na 7
klaudia0

jaką rzezią?

hapibo

seans 00.00 na tymże kanale;p

klaudia0

w sensie że jedno piwo na tyle dobroci z tv puls to może być za mało;))

ocenił(a) film na 3
klaudia0

niestety nie dam rady ;/ tzn chciałbym ale jutro z rańca trzeba wstać

ocenił(a) film na 3
hapibo

witam ;)

ocenił(a) film na 7
szarutek

witamy :)

hapibo

Yeti?? Znowu

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

rozpieszczają nas dzisiaj ;))))

ocenił(a) film na 3
hapibo

poprzedni też oglądałam ale nie miałam dostepu do kompa :)

ocenił(a) film na 7
szarutek

aaa... i jaka ocena? :)

ocenił(a) film na 3
hapibo

myślę że mocna dwójka :)

ocenił(a) film na 4
szarutek

Osobiście byłem bardzo negatywnie nastawiony do seansu,zresztą jak do wszystkich filmideł serwowanych przez Puls,nie mniej jednak ten mnie w miarę pozytywnie zaskoczył,wydaje mi się że ocena 4 może nawet 5 zasłużona.

ocenił(a) film na 7
Psycho_Daddy

oł jaaa!!! to ładnie :))))

Psycho_Daddy

Ta dwója odnosila się raczej do poprzedniego filmu o yeti, który zaserwował Puls ;p

hapibo

a mnie się marzy taki wypad w nocy autem z nocowaniem w obskurnym motelu w klimacie jak z Psychodzy lub Motel - ale w polsce nawet zajazdy na zadupiu są drogie i ładne ://

ocenił(a) film na 7
klaudia0

materdeniu... no nie powiem, musisz miec mocne nerwy a takie zachcianki :) pomyslimy kiedys o zrobieniu zjazdu konomaniakówk klazy Z to taki se motel wlasnie wybierzemy :):):)

hapibo

Haha grupa klubowiczów spotyka się na odludziu, no wiadomo jak to się skończy :D albo pan z piłą albo jakieś monstrum nas dorwie na milion procent xD

pringles

Musi być też jakiś Pablo z kamerą.

jporuba

Ja mam kamerę xD trochę archaiczną jak na dzisiejsze standardy, ale bedzie klimacik przynajmniej :D

pringles

Żaden kiczowaty potwór nas nie pokona mamy bestiariusz prawdy z filmów oraz doświadczenie

Katharsisss

Otóż to. A gdyby to zawiodło, należy sporządzić odpowiednią dawkę mieszanki cukru i kurzu.

jporuba

I cały motel pierdyknie

Katharsisss

Ale spokojnie, wszyscy jesteśmy głównymi bohaterami.

jporuba

hahaha:) już nie mogę się doczekać - dojade wszędzie w Polsce byle by wrażenia były niezapomniane a motel najtańszy i obskurny. A co do kamery - te najstarsze najlepsze;p

klaudia0

Tylko, żeby nagranie nie wyglądało tak:

http://laughingsquid.com/wp-content/uploads/tumblr_kublw0WjYK1qatgjgo1_250.gif

hapibo

łoł to czadowo bo choruje na ten chory pomysł już daaawno i nic ;p

ocenił(a) film na 7
klaudia0

ej.... chorujesz chorujesz ale nic nie robimy!!! ok, to zrobimy tak, jak Valdziu ze szpitala wyjdzie dogadamy sie z nim co i jak, musimy sie zorientowac kto gdzie mieszka i ewentualnie spróbować wybać coś "posrodku" ale to bedzie dopiero abstrakcja :)))))))))))))))))) co myslicie???

hapibo

ja jestem za!! ZA najbardziej obskurny motel w Polsce!! ;p

ocenił(a) film na 3
hapibo

też jestem ZA :) już nawet kiedyś o tym wspominałem ;]

ocenił(a) film na 3
klaudia0

widziałem kiedyś taki zajazd :P paliło się tylko światełko w recepcji w ogóle w takim lasku zero samochodów na parkingu chociaż jechałem akurat ze starszym kuzynem nie mieliśmy odwagi tam zostać i jechaliśmy kolejne kilka godzin az dotarliśmy do dooomu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones