PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425990}

Potwory kontra Obcy

Monsters vs. Aliens
6,3 42 955
ocen
6,3 10 1 42955
5,8 10
ocen krytyków
Potwory kontra Obcy
powrót do forum filmu Potwory kontra Obcy

Narazić się mogę fanom różnych innych produkcji, od "Króla Lwa" począwszy, a na "Shreku" skończywszy, ale trudno. Po prostu - uwielbiam amerykańskie produkcje klasy B lat 50-tych, a w tym filmie nawiązań do wspomnianych jest mnóstwo. Zresztą nie tylko, bo i do bardziej ambitnych produkcji również. A przy tym rozłożyli mnie na łopatki bohaterowie, zwłaszcza B.O.B. Dodam też, że nie lubię humoru opartego na bekaniu, wydzielinach ciała, przeklinaniu i bezsensownej przemocy, a tutaj tego nie ma. Całość daje mi jeden z bardzo nielicznych filmów, które mogę oglądać co miesiąc i mi się nie nudzi.

Apostle_Viljar

ło ło ło, stary... zwolnij. Król Lew nie jest o bekaniu.

ocenił(a) film na 9
mosheh

Nie napisałem, że "Król Lew" jest o bekaniu. Napisałem, że nie lubię takiego humoru, a co do "Króla Lwa", to tylko o nim wspomniałem w kontekście, że jest uważany przez wielu za najlepszą animację w dziejach. Małe nieporozumienie :)

Apostle_Viljar

Nie wątpię, że takie były twoje intencje. Ale można wyciągnąć z tego taki wniosek :).

ocenił(a) film na 9
mosheh

Racja, przepraszam, za szybko pisałem :)

ocenił(a) film na 8
Apostle_Viljar

Oj od strony technologicznej Król Lew był wielkim przełomem.

Nie jest to najlepsza animacja w dziejach ale jest to animacja przełomowa tak jak pierwsza wersja Śnieżki Disneya.

ocenił(a) film na 7
Apostle_Viljar

Nie rozumiem. Co to ma do rzeczy, że ktoś lubi to, a ktoś woli tamto? Ja lubię Króla Lwa, lubię Shreka (1 i 2 część), ale nie bojkotuję innych, którzy wolą coś innego. Zresztą Potwory kontra Obcy też mi się podobały. Tak jak i wiele innych bajek.
No chyba, że są takie indywidua, co to myślą, że jak ktoś nie ma takiego samego gustu jak oni, to jest be.

ocenił(a) film na 9
beatinha

Niestety takich osób jest sporo, dlatego napisałem, że to tylko moje zdanie i już.

beatinha

jaki bojkot? Wyraził porostu swoje zdanie, ot co. Chyba że czytałyśmy inne posty, albo żyjemy w alternatywnych rzeczywistościach
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
magdziorkaa

Chodziło mi bardziej o tych "fanów różnych innych produkcji", a nie o autora wątku - są tacy fani, którzy nie przyjmują do wiadomości, że komuś może się podobać coś innego i tego kogoś bojkotują.
Pozdrawiam.

beatinha

Teraz rozumiem i również pozdrawiam

Apostle_Viljar

fajne ale król lew jest królem

ocenił(a) film na 1
Apostle_Viljar

Bardziej można by określić klasy Z. Mimo tego, że ma wysoki budżet to i sama ta produkcja jest nudna i postacie nie są ciekawe. W dodatku humor jest słaby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones