PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033176}

Power Rangers: Once & Always

Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always
4,6 1 282
oceny
4,6 10 1 1282
Power Rangers: Once & Always
powrót do forum filmu Power Rangers: Once & Always

Dramat

ocenił(a) film na 4

Szczerze mówiąc nie tego się spodziewałem, myślałem że utrzymają poziom tak jak z Cobra Cai a tu Rita z tą maską beznadziejnie, w zasadzie brak muzyki w starym dobrym Power Ranger ta muzyka robiła robotę a tu nic, ale najgorszy to chyba był ten dubbing koszmar nic się nie zgadzało a najgorzej Billy i głos Boberka akurat tu on nie pasuje, już nie wspomnę że zabrakło mięśniaka i czachy, pokazali tylko jakiś baner po którym możemy stwierdzić że prowadzą jakiś fast food a ja miałem nadzieje że przynajmniej pod koniec jak zwykle wyjdą etc. W każdym razie zostawili sobie furtkę żeby kręcić dalej.

ocenił(a) film na 7
Ogorek_Zdzislawa

Dlatego oglądałem z napisami, tam głosowo paswowało wszystko tak jak zapamiętałem ;)

extor_one

A jak miało być, w oryginale graj a i podkładają głos ci sami aktorzy co z z seriali.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ogorek_Zdzislawa

"myślałem że utrzymają poziom tak jak z Cobra Cai"

Ostatnio jadłem truskawkę i szczerze mówiąc nie tego się spodziewałem. Myślałem że utrzyma poziom smaku cebuli.

"w zasadzie brak muzyki w starym dobrym Power Ranger ta muzyka robiła robotę a tu nic"

Przecież była muzyka. Główny motyw leciał ze trzy razy w odcinku.

"najgorszy to chyba był ten dubbing"

W opcjach filmu na Netflixie można zmienić ustawienia językowe. Można tam przełączyć na oryginalną ścieżkę dźwiękową i napisy.

"zabrakło mięśniaka i czachy"

Tak, zabrakło ich i trzech żyjących jeszcze aktorów z oryginału.

Ogorek_Zdzislawa

Spodziewałem się dokładnie tego i się nie zawiodłem. Obejrzałem z sentymentu. Czas się zatrzymal, a PR dalej kiczowate. Ale przynajmniej nie zmarnowałem 2h jak na filmie z 2017 r.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones