PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033176}

Power Rangers: Once & Always

Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always
4,6 1 280
ocen
4,6 10 1 1280
Power Rangers: Once & Always
powrót do forum filmu Power Rangers: Once & Always

Sam film słabiutki. Jak na taką rocznicę i dość dużą promocje to słabo wyszło. Zawyżam za sentyment.

Aktorzy wyglądająz jakby się starzeli przy pomocy
alkoholu i narkotykach :)

ocenił(a) film na 5
Sliwinski

zgadzam się myślałem że film będzie ciekawy ale niestety nie był przez chwilę myślałem że po prostu jestem za stary wszystko działo się dla mnie za szybko kiczowata rita z tego co pamiętam to w power rangers mistic force rita została mistyczną matka i była po stronie dobra

ocenił(a) film na 7
oskar81

Oj chyba nie uważnie oglądałeś, bo zostało to wytłumaczone, skąd tu nagle ponownie wzięła się Rita

ocenił(a) film na 7
Sliwinski

gówno  prawda nie slabiutki dobry to ty sie malo znasz

Metalowiec28

Ogarnij się, bo zachowujesz się jak pięciolatek, który obraża się na kolegów z piaskownicy, bo nie lubią tej samej kreskówki. Ludzie mają prawo do posiadania własnej opinii i uwaga (!) nie musi pokrywać się z Twoją. A już wyzywanie innych od osłów i frajerów z tego powodu to dno kompletne (tak, widziałam inne twoje komentarze).

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

ale ja sie znam i nie pozwole orazac dobrego filmu bo do slabego to mu daleko

Metalowiec28

Znasz się, bo co, bo Ty tak twierdzisz? Daj spokój, jednym coś się spodoba, a drugim nie. Każdy ma prawo do własnej opinii, ale wyzywanie innych tylko pokazuje jaki z Ciebie dzieciak.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Metalowiec28

Uh-oh, 31 letni facet z mentalnością 5 latka ;-) Jestem w bardzo zbliżonym wieku do Ciebie i również oglądałam Power Rangers za dzieciaka - stąd ocena zawyżona przez nostalgię do tytułu.
Na osła wyszedłeś jedynie Ty przez Twoje ograniczenie w postrzeganiu rzeczywistości samozwańczy „znafco” ;-)

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

wiem jaka jest rzecziwostosc i ten odc jest dobry a ty jak jestes kobieta to sie mniej znasz niz ja i nie powinnas sie tak wywyzszac bo wiem co mowie

Metalowiec28

Wow, widzę argumenty na poziomie ziemniaka. Aż chciałabym wstawić mem „not sure if trolling or just stupid” idealnie tutaj pasuje.

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

moje argumenty wyzej niz twoje nie wiem o co masz ból  tyłka

Metalowiec28

Tylko Ty tutaj bóldupisz pod każdym postem, który stwierdza, że ten odcinek specjalny jest słaby. Patrząc na średnią z ponad 600 ocen jesteś w mniejszości. To co, chcesz powiedzieć, że wszyscy się mylą, a Ty jesteś oświecony?
Mówisz o argumentach typu „odcinek jest dobry, bo ja się znam lepiej” czy „jestem facetem, a Ty kobieto się nie wypowiadaj, bo się nie znasz”? No faktycznie prima sort argumentacja. Dajcie temu panu order z ziemniaka.

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

po 1 slaba jestes ty fizycznie po 2 znam sie lepiej niz wiekszosc barany co wala pod glupie filmy iseriale malo sie znaja i tak jrst dobry a argumenty sa proste fabula dobra pomysl z corka Trini tez dobry plus to ze powstal taki odc a ty raczej sie nie znasz zbytnio

Metalowiec28

Skąd możesz wiedzieć jaka jestem fizycznie, wieszczem jesteś? Widziałeś mnie na żywo? Bardzo mnie to ciekawi.
I właśnie tutaj ujawnia się Twój kretynizm i brak argumentacji - zamiast uświadomić mi gdzie ja, bądź inni się mylimy Ty usilnie próbujesz nas obrazić, co swoją drogą bardzo słabo Ci wychodzi.
W dalszym ciągu nie uzasadniłeś czemu to Ty się niby lepiej znasz niż inni. Nikt tutaj raczej sobie nie wali pod filmy/seriale, najwyżej oglądamy je dla rozrywki w wolnym czasie.
I nie, te argumenty nie są dobre. Fabuła taka sobie, gra aktorska sztywna, a aktorzy momentami zachowują się jakby nie wiedzieli po co tam są, efekty specjalne lepsze niż w oryginale, choć słabe jak na 2023 rok, a sceny akcji i walk są tak sztuczne, że wielu amatorskich Youtuberów robi lepsze.
Owszem, za dzieciaka pewnie bym się zachwycała, ale ja na szczęście w przeciwieństwie do niektórych dorosłam nie tylko fizycznie, ale również intelektualnie ;-)

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

po 1 bo kobiety zazwyczaj sa slabe fizycznie po 2 tak fabula byla dobra moglo byc kilka lepszych jej leemntow ale to z winy 3 aktorow nie bylo 3 z oryginalnej drozyny efekty byly dobre ty malo wiesz nie nie cwaniakuj

Metalowiec28

Znalazł się „znafca” płci pięknej, na takim samym poziomie co „znafca” filmowy, o matko uśmiać się można.
Fabuła dalej byłaby słaba nie ważne ile więcej oryginalnej obsady by tam wcisnęli, nie zwalaj winy na to.
Och, żeś znowu zabłysnął - ty mało wiesz nie nie cwaniakuj - następnym razem jak będziesz chciał zabłysnąć to posyp się brokatem.
Jestem za tym by pewnych osobników (między innymi Ciebie) przymusowo wysyłało się na dodatkowe zajęcia z języka polskiego i czytania ze zrozumieniem, bo Twoich wypocin czytać się nie da. Mieszkam blisko 8 lat w anglojęzycznym kraju i o wiele lepiej, oraz bardziej zrozumiałe piszę od Ciebie. Dlatego nie widzę sensu ciagnąć tej dyskusji, bo to rozmowa poniżej mojego poziomu. Żyj sobie w przekonaniu, że masz rację mentalny chłopczyku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Metalowiec28

Jesteś tak żałosny, że aż prawie mi Ciebie szkoda. Jedyne co Ty potrafisz to obrażanie tych, którzy się z Tobą nie zgadzają. Twoje wypowiedzi ociekają buractwem i jak wyżej wspomniałam mentalnością dzieciaka. 31 letni facet, a oprócz słabych ripost nie masz sobą nic do zaoferowania.
Swoją drogą - ,,,,,,,,, ……… - proszę masz tutaj kilka przecinków i kropek, skopiuj sobie, bo najwidoczniej masz popsutą klawiaturę.
Oczywiście chętnie obejrzę dobrą bajkę, jeśli chcesz to polecę Tobie coś edukacyjnego na Twoim poziomie.
Miłej nocy :*

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

ale ty glupoty piszesz lol no dobra po 2 znam sie na filmach bardzo dobrze wiec ci co sie nie zgadzjaa zem na to raczej sie mniej znaja tym bardziej kobiety i mlodsze osoby i idzna bajeczke bo juz czas dobranoc mala :D :*

Metalowiec28

Głupoty ponieważ nic nie zrozumiałeś? Czytanie ze zrozumieniem to się dzieci w podstawówce uczy, nie moja wina, że masz aż takie braki.
Jeśli dla Ciebie wyznacznikiem wiedzy jest wiek i płeć, czy jak wcześniej wspomniałeś bezsensownie o „sprawności fizycznej” to nie mamy tutaj o czym dyskutować, ponieważ nawet dorosły może być głupi, co sam w tym momencie udowadniasz.
Weź może chwyć za dobrą książkę i popracuj nad czytaniem, oraz pisaniem. Jeśli jednak czytanie Cię boli to może faktycznie obejrzyj coś edukacyjnego dla dzieci, to będzie dla Ciebie odpowiedni poziom.

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

po 1 wiek jest wyznacznykiem wiedzy paniusiu po 2 nie badz taaka pyskata bo wiekszosc ludzi przed 30 tka plus kobiety malo sie znaja na filmach np ty :))

Metalowiec28

Wiek jest wyznacznikiem* jedynie wieku, ewentualnie doświadczenia np. zawodowego, życiowego, ale na pewno nie wiedzy. Ktoś może być 40 latkiem bez wykształcenia, który ledwo się wysławia, a ktoś inny ukończył szkołę średnią, czy studia w wieku 20 paru lat i ma o wiele więcej sobą do zaoferowania w o wiele młodszym wieku.
Kolejny przykład, ktoś w wieku 30+ lat kto nie przeczyta nawet książki raz na jakiś czas wali takie błędy ortograficzne, interpunkcyjne i literówki jak np. Ty ;-) I zobacz - różnica zaledwie 3 lat, a mój poziom wiedzy językowej w porównaniu do Ciebie to niebo a ziemia. W dodatku patrząc po Twoim odklejeniu od rzeczywistości i mizoginii, którą wręcz ociekasz, utrzymujesz mnie w przekonaniu, że nie tylko w tym Ciebie przewyższam ;-) Zwis w spodniach u mężczyzn potocznie zwany również „drugą głową” nie świadczy o podwójnym mózgu, choć wielu chciałoby o tym wszystkich przekonać.

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

po 1 kazdy pisze jak chce nie robie zadnych błedów chyba ze jak szybko pisze to sie zdarzaja po 2 wlasnie ze jest wiek wyznacznikiem wiedzy bo wicej przezyl i ma wieksze doswiadczenei zyiowe i mysli logiczniej wiec skacz sie juz wymądzac i czytaj tw swoje ksiązki

Metalowiec28

Po pierwsze to wstyd w Twoim wieku nie znać języka ojczystego i walić ciągle błędy. I tak, robisz błędy, interpunkcja istnieje nie bez powodu, a jej brak jest uznawany za błąd. W każdym teście językowym za brak m.in. kropek i przecinków są niższe wyniki. Literówki to inna kwestia, wystarczy sobie włączyć autokorektę w telefonie, bądź komputerze, ale widocznie ta technologia jest zbyt zaawansowana dla co poniektórych ;-)
Po drugie znowu się mylisz, ale widocznie Twa 31-letnia logika nie może tego pojąć ;-).
Pomyśl przez chwilę, czy osoba 50 letnia po podstawówce mieszkająca całe życie na zadupiu w jakimś mieszkanku ze spadku będzie miała wiekszą wiedzę niż osoba dwudziestokilkuletnia z wykształceniem, sama siebie utrzymująca, rozwijająca się w swojej karierze? Nigdy. Wiek nie ma nic do rzeczy w kwestii wiedzy, Twój argument jest „inwalidą”.
Nie przejmuj się, mam czas na swoje książki, posiadam nawet swoją osobistą bibliotekę. O wiele przyjemniejsza lektura niż Twoje wypociny, chociaż nie zawsze dostarczają aż tyle rozrywki ;-).

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

po 1 niew musze dawac kropek ani przecinków bo nie mam na to czasu i nie jest to potrzbne po 2 co ma wyksztalcenie do przezytych lat ilosci obejrzanych filmów i doswidczenia zyciowego ktore jest wieksze niz glupia wiedza ze studiów tam sie zycia nieuczy i taki 50 lateksilny fizycznie rozwali kazdego studencika na strzala wiec nie pierdziel cos o wyksztalecniu

Metalowiec28

Po 1 powiedziałeś, że nie robisz błędów jednak nieużywanie kropek i przecinków błędem jest. I owszem, jest to potrzebne jeśli chcesz, by rozmówca Cię zrozumiał. Ja poświęcam czas by sprawdzić moje wypowiedzi by uniknąć błędów i mieć pewność, że wszystko jest zrozumiałe z szacunku do rozmówców, którego Tobie brak.
Po 2 Ty mi powiedz, bo to Ty usilnie próbujesz mi wmówić, że fakt iż jesteś 3 lata starszy i masz miedzy nogami kabanosa i dwa zbuki świadczy o większej wiedzy ;-). Ja również oglądałam setki filmów w życiu, oprócz tego czytam regularnie książki (również te, które zostały zekranizowane i porównuje je z filmami) mam maturę, wykształcenie zawodowe, utrzymuję siebie sama i mieszkam za granicą gdzie czasem również zdarza mi się oglądać filmy nim te jeszcze mają premierę w Polsce. Skąd więc wnioski iż akurat Ty masz tutaj większą wiedzę w tym zakresie? Uzasadnij.
Wracając do studiów, zdajesz sobie sprawę, że studia są różne? I niektóre wymagają lat praktyki zawodowej nim przystąpisz do wykonywania zawodu? I w tym zasie studenci często pracują i sami siebie utrzymują? Ktoś może 50 lat mieszkać w jaskini i nie będzie miał takiej wiedzy co osoba sama siebie utrzymująca, opłacająca rachunki i podatki w wieku o połowę mniejszym. Dlatego wiek to tylko liczba, o niczym nie świadczy, a na pewno nie o jakiejś wspaniałej tajemnej życiowej wiedzy.
A Ty tu znowu dajesz z dupy argument siły, po co? Co to udowadnia? A co jeśli rzeczony 50 latek jest słaby, a dwudziestokilkuletni studencik trenuje? To starszy gość poleci na strzała, a nie student. Tak można polemizować całe życie, bo ludzie są różni.

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

po 1 brak kropek i te inne to zaden błąd po 2 nie rospisuj sie tak bo mi sie czytac tg nie chce po 3 i co ze trenuje trenujacy 50 latek rozwali trenuajcego studencika bo ma wiekszy staz trenigowy zazwyczaj po 3 mam wieksza wiedze bo uzywam logiki do tg tez nie mam glupuch kryterium oceniana i ogladnąlem wiecej filmow zapewne

Metalowiec28

Po 1 powiedz to jakiejkolwiek polonistce i daj znać co na to powie ;-)
Po 2 jakoś mnie to nie dziwi.
Po 3 niezłe bajki piszesz, zacznij brać połowę tego co bierzesz.
Po 4* Twa logika od pierwszego komentarza nie istnieje, warto mieć jakieś inne kryteria poza „ja jestem starszy i jestem facetem to się lepiej znam, a kto się nie zgadza ten frajer”. Nawet jeśli obejrzałeś więcej filmów to o niczym to nie świadczy.

*Twoja zajebista wiedza i logika chyba kończy się na numerowaniu od 1 do 3 ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Metalowiec28

Haha, śmieszny jesteś, posiadasz może tłumacza do tych Twoich wypocin? I to ja niby jestem głupia, no cóż, mnie chociaż idzie zrozumieć, potrafię numerować i nie tylko ;-).
Nie wydaje mi się byś miał status profesjonalnego znawcy i krytyka filmowego, żeby prawić naokoło, żeś „znawca”.
O gustach się nie dyskutuje, a ja akurat nie przepadam szczególnie za komedyjkami i nie wiem co Ty tam jeszcze wymieniasz, bo ostatnie linijki Twojego posta są nie do zrozumienia.
I po raz kolejny zapytam, bo może nie dotarło za pierwszym: co do rzeczy ma tutaj wiedza o walce i sile? Cały czas pieprzysz farmazony jak to ktoś by kogoś nie pobił w walce, tylko to do Ciebie przemawia? Bezsensowna przemoc? Nic dziwnego, że brak Tobie logiki i sensownych argumentów, bo po co one jak można innym wpierniczyć i ich zwyzywać :-/

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

po 1 znam sie lepiej od cb napewno nie mudsze miec statusu zadnego dobrze wiem co film musi miec by byc dobry a co bardzo dobry a co do przemocy to ludzie nie mg fikac do mnie  i trzeba ich uczyc szzacunku

Metalowiec28

Dobra, daj sobie spokój gościu, bo się pogrążasz.
Czy dotrze kiedyś do Ciebie to, że cokolwiek Tobie podoba się w filmach i jakie dane czynniki Tobie odpowiadają nie są wyznacznikiem tego czy są dobre, znawco od siedmiu boleści? Każdy ocenia filmy według własnych kryteriów, czy się to Tobie podoba, czy nie i choćbyś miał górę mięśni, nie zmienisz tego.
W dodatku nikt do Ciebie szacunku mieć nie będzie jak ledwo się wysławiasz, a w dodatku nie masz sobą nic do zaoferowania oprócz słabej ortografii, interpunkcji, problemów z panowaniem nad gniewem i patologicznych zapędów. Te dwa ostatnie prędzej czy później doprowadzą Cię do aresztu, zamiast szacunku.

Uwaga! Uwaga! PROMOCJA DNIA:
DARMOWE przecinki i kropki: ……… ,,,,,,,,,,,,,
DARMOWA korekta błędów ortograficznych:
*się *ciebie *na pewno *muszę * mieć *żadnego *mieć *być *mogą *fikać *uczyć *szacunku
Polecam się na przyszłość ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Metalowiec28

1. Osiołku, to że Ty uważasz coś za dobre wcale nie znaczy, że jest dobre, a jedynie, że trafia w Twój wątpliwy gust. Jednakże gust jest jak dupa - każdy ma swój. Także wskakiwanie pod każdy post mówiący, że dany film jest słaby i wyzywanie tych, którzy tak uważają jest żałosne, a wręcz ocieka debilizmem.
2. Och, doprawdy piszesz lepiej ode mnie?
*oślico *się *mówię *że *coś *że *każdy *inaczej *większość *głupoty *każdy *choćby *piszę *ciebie *będę *używać *ułomnych (przyganiał kocioł garnkowi) *znaków *niepotrzebnie *używać *tyłku *życia *się
Przynajmniej 1/3 tekstu ma błędy, że nie wspomnę o braku jakiejkolwiek składni czy interpunkcji. Także to Ty powinieneś brać się do uczenia, ale języka polskiego, a konkretnie pierwszych klas podstawówki, bo aż wstyd to czytać. O moje życie się nie martw, mam pracę, dom i rodzinę, a w dodatku wystarczająco dużo wolnego czasu by śmiać się z osobników Twojego pokroju ;-).

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

po 1 gusta nie maja nic wspolnego z prawdilowa ocena filmu po 2 to nie sa błedy nie musze uzywac altu ani shiftu ani glupich znaczków bo nie sa potrzebne i sie uspokuj nie pisz tak duzo

Metalowiec28

Po 1. Powiedz, że nie rozumiesz pisanego tekstu, bez mówienia, że nie rozumiesz pisanego tekstu ;-). Napisałam wprost - Ty uważasz, że film jest dobry, ponieważ trafił w Twój gust, nie znaczy to jednak, że film jest dobry. Dobry film to coś więcej niż nostalgia, a wiele innych czynników - od efektów specjalnych, po fabułę i grę aktorską, a we wszystkim tutaj ten film wypada nie najlepiej.
Po 2. Są to błędy. Jeśli jesteś zbyt leniwy by wcisnąć dodatkowy przycisk podczas pisania, bądź używać autokorekty to nie mój problem. Nie zmienia to w dalszym ciągu faktu, że robisz błędy ortograficzne i gramatyczne.
Rozumiem, że czytanie dłuższych tekstów sprawia Ci trudności? To również nie jest moim problemem.

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

po 1 nie musisz mnie pouczac jak sie filmy ocenia bo sie lepiej na tym znam po 2 jak mówie ze film jest dobry to taki jest i nie oceniam wg gustu jak amator tylko wg poziomu a ty chyba malo wiesz o tym

Metalowiec28

Po 1 tak, właśnie widać, zwłaszcza jak oceniasz tak wysoko taki badziew ;-)
Po 2 uważaj, żebyś nie spadł z tego wysokiego konia mentalny chłopczyku z kompleksem Arystotelesa ;-)

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

to nei jets badziew i ty nie umiesz oceniac porawidlowo filmow msz dziwne wymagania jak polowa ludzikow co sie malo zna

Metalowiec28

O, widzę, że nie tylko spadłeś z konia ale jeszcze zaryłeś głową o ziemię. Lepiej się połóż, bo nawet pisanie ci nie idzie.

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

chyba jednak ty mordeczko i pierdzielisz jakies smuty i malo sie znasz

Metalowiec28

A ty powtarzasz się jak zdarta płyta „mordeczko”. Żebyś chociaż coś mądrego pisał, ale jak widać ty szarych komórek nie nadwyrężasz.

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

a ty mnie wkurzasz sw pierdzielniem bez sensu

Metalowiec28

Akurat sensu w mych wypowiedziach nie brakuje, w Twych owszem.

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

no raczej na odwrót

Metalowiec28

Śmieszne, według wielu innych komentarzy widzę, że masz problem z postrzeganiem rzeczywistości. Nie jedna osoba już Tobie ładnie wypunktowała, że nie masz racji posługując się przy okazji dobrymi argumentami, a jedyne co Ty potrafisz z siebie wydusić to słabe argumenty i obraźliwe komentarze. Serio, weź może zamiast słabych filmów chwyć na książkę, dobrze Ci to zrobi, pomoże z ortografią i interpunkcją, i być może ruszy trochę Twe leniwe szare komórki.

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

oni malo wiedza i mysla prymitywnei jak ty myslicie ze kazdy film moze byc jednoczesnie na roznych poziomach otoz nie tacy jak wy amatorzy to sb pierdzielicie cos o gustach a znawcy oceniaja wg poziomu a nie gustów i ja nim jestem i tak oceniam i mam gdzies ze ktos wywyzsza jaksi slaby lub sredni film lub odwrotnie i koniec dyskusji bo wkurzasz amatorko filmowa

Metalowiec28

Odezwał się amator słabych tekstów i słabej ortografii. Aż przykre, że tacy zacofańce mają prawa do głosowania.
Idź Ty „znafco” oglądać tych swoich słabych Power rangersów, a nie ludziom cenny czas zajmujesz.

ocenił(a) film na 7
Prophetess_Cassandra

slabe to sa te filmiki co ty ogladasz jak sie nie znasz kobito to siedz tam cicho

Metalowiec28

Uh, oh, znalazł się rozkazujący samczyk alfa ledwo składający zdania ;-) No tak, powinnam była odesłać Ciebie do czegoś bardziej na Twoim poziomie, edukacyjnego, hmmm… może Króliczek Bing? Albo Dora poznaje świat? Mógłbyś na tym sporo skorzystać i się chociaż czegoś nauczyć. Rozważ to proszę, agresja w telewizji ponoć źle wpływa na rozwój.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones