PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94765}

Power Rangers

Mighty Morphin Power Rangers: The Movie
5,2 3 590
ocen
5,2 10 1 3590
Power Rangers
powrót do forum filmu Power Rangers

pamietam zwiastuny w tv do tego filmu a mialem wtedy 8 latek,to bylo cos...zreszta jak na ten rok efekty byly bardzo dobre i fabula znosna w koncu ten film to nie melodramat tylko sf glownie dla mlodziezy...tak naprawde to jedyny dobry film o pawer rangers..wracaja mi blogie lata dziecinstwa gdy przypominam sobie go... a pozniej ile to razy na vhs go widzialem

ocenił(a) film na 8
Grzesiek2207

Mnie też zastanawia niska ocena tego filmu. Pewnie wiele osób myli go z serialem, co powinno być karane, bo Power Rangers to jeden z najlepszych obrazów SF, jakie w życiu widziałem. Jak dla mnie, PR przebija pod każdym względem filmowy cykl o człowieku pająku.

ocenił(a) film na 1
serek_5

bo ten film jest fajny dla 8latków, ale niestety one nie odwiedzają strony filmweb i nie głosują :(

ocenił(a) film na 5
None200

Puściłbyś ten film 8latkowi, to ten by cię wyśmiał za efekty specjalne. Ja
czuję do filmu spory sentyment, więc dam 6. Szkoda że nie było w nim
kitowców;(

ocenił(a) film na 1
Grzesiek2207

-"czemu tak niska nota?"
-czemu taki głupi temat?

ZupkaChinska

wow cóż za błyskotliwość

ocenił(a) film na 1
bartez13_17

Adekwatna do pytania.

Grzesiek2207

Nie zadawaj głupich pytań serial jest jak najbardziej w porządku ale jest film głupi,bez sensowny i nie oddaje fajności Power Rangers.

ocenił(a) film na 2
Grzesiek2207

ludzie przeciez ten film byl glupi....
zakonczenie bylo niesamowite
i ta laska co dala im super moce
rany koles mial moc zaby
i planeta pedos
i do tego te efekty specjalne, zabijcie mnie !
ludzie czy wy to wogole ogladaliscie??
ten film jest zalosny

ocenił(a) film na 7
El_Magiko

Tak oglądaliśmy. Podobał się nam, ale jak ty się urodziłeś po roku 2000 to jak to możesz zrozumieć...

ocenił(a) film na 2
Movie_Crash_Man

nierozumiem istoty spekulacji na temat daty moich urodzin, chcesz mi wyslac prezent?

nie bede wypominal, masz prawo do swojego zdania
jesli uwazasz ze to film na dobrym poziomie, z dobrymi efektami,dialogami,gra aktorska i ambitna fabula to ja nie mam zamiaru ci wmawiac ze jest inaczej
milego ogladania

ps nie urodzilem sie po roku 2000, ani nawet po roku 1990, a pare dobrych lat przed i mysle ze doskonale potrafie pojac wszystko w power rangers

ocenił(a) film na 3
El_Magiko

Ten film miał beznadziejną fabułę: Power Rangers wiedzieli, że Zordon umiera, a jednak po powrocie na Ziemię z Fedos nie polecieli od razu do Centrum Dowodzenia, żeby ratować Zordona, tylko walczyli z wielkimi potworami w mieście. Zapomnieli, jaki był priorytet? A wcześniej Adam "został żabą", którą "wystarczy pocałować, żeby zmienił się w przystojnego księcia" - i co miało z tego wynikać? Jaką mu to dawało super moc do walki ze złem?
I ten 10-letni chłopiec, Fred, od razu wiedział, jak się obługuje dźwig i kolejkę górską. Gdzie się tego nauczył?
W dodatku, ten film nie miał nawet piosenki tytułowej, tak łączonej z serialem. Ta piosenka to jedyna fajna rzecz w serialu, a oni nawet nie dali jej do filmu pełnometrażowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones