PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94765}

Power Rangers

Mighty Morphin Power Rangers: The Movie
5,2 3 591
ocen
5,2 10 1 3591
Power Rangers
powrót do forum filmu Power Rangers

Jeden z moich ulubionych filmów z dzieciństwa. Na dal lubię go sobie czasem oglądnąć. I uważam że bez dwóch zdań jest to najlepiej przedstawiona wersja Power Rangers. Wszystkie inne (a zwłaszcza te najnowsze) wyglądają przy niej strasznie sztucznie. Świetnie zrealizowane i uchwycone kamerą sceny walki (w żadnej innej wersji takich nie ma) i całkiem niezłe (porównując do dzisiejszych możliwości) efekty specjalne robią swoje. Wszystko wsadzone w fajny scenariusz i świetną fabułę. Dla mnie Power Rangers to klasyka kina chociaż swoje już przeżyło i nie wiem po co oni w ogóle ciągną to dalej i robią coraz to nowsze tytuły praktycznie o jednym i tym samym. To już z resztą zależy od innych. Ale dla mnie w tej kwestii ten film jest najlepszy, i moim zdaniem lepszej wersji to już na pewno nie zrobią.

ocenił(a) film na 7
Rago202

Przyznaje, że za dzieciaka mi się bardzo podobał. Jedyny film o PR który jakiś klimat zrobił. Dziś może się wydać dziecinny, ale swojego czasu robił wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones