PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755127}

Powieść Henry'ego

The Book of Henry
7,2 14 339
ocen
7,2 10 1 14339
Powieść Henry'ego
powrót do forum filmu Powieść Henry'ego

Skoro i tak miał umrzeć i o tym wiedział, to równie dobrze mógł wpaść do Hanka i samemu cyknać mu w czosnek. A nie odwala jakieś pochody z ułomną matką która nawet z zaparzeniem herbaty miałaby problem.

Kupa bzdetów w filmie, dla mnie kaszalot, ocena max: 3, gdyby to nie był gatunek thriller to dałbym większa ocenę.

ocenił(a) film na 2
CycLopable

Takiego gniota jeszcze nie widziałam :D.

użytkownik usunięty
CycLopable

Dokładnie!
Poza tym, co się stało z nakręceniem kogoś i pójściem z filmem do mediów? Naprawde od razu trzeba planować morderstwo? Taa... typowo amerykańskie;/ Kup broń i zabijaj!

użytkownik usunięty

Co napisałam zanim doszłam do końca filmu:D Cieszę się, że nie posłuchałą swojego syna, bo w końcu to ona jest rodzicem a nie na odwrót. Postawa chłopca jednak jest niepokojąca i chyba świadczy o nie wpojeniu odpowiednich wartości

ocenił(a) film na 8
CycLopable

jak on miał mu w czosnek cyknąć skoro w szpitalu był. ale nagrać można było.

ocenił(a) film na 6
CycLopable

A gdzie Ty masz, że to jest thriller? Jest ostemplowane jako dramat. Jeśli naprawdę sugerujesz się tylko informacjami pozyskanymi z internetu, gdzie można wyczytać więcej bzdur niż rzetelnych informacji i to Twój pryzmat, który rzutuje na wszystko, a nie masz własnego osądu to ...smutne, to to. Nawet jeśli jakiś debil by napisał, że to sci-fi, to chyba myślący człowiek oglądając ten film doszedłby do wniosku, że ktoś się walnął. Co innego jak kupujesz kebsa, a dają Ci rodzynki w czekoladzie, wtedy możesz się poczuć zawiedziony, ale tu obniżasz notę, bo gdzieś zaczerpnąłeś błędne informacji?

Na szczęście w filmach protagoniści postępują wielokierunkowo. Nie zawsze mądrze, nie zawsze logicznie. Ale w życiu jest tak samo, jedni by komuś palnęli w czerep, inni nie reagowali, a jeszcze inni po prostu poszli na policję. Gdyby każdy zachowywał się roztropnie i honorowo to filmy byłyby nudne. Nawet jak coś zajeżdża absurdem, a ma służyć ku pokrzepieniu dla mnie spoko, jak elegancko jest opowiedziane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones