PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011895}
6,8 1 050
ocen
6,8 10 1 1050
Powołany
powrót do forum filmu Powołany

recenzja

ocenił(a) film na 10

Świetny film dający wiele odpowiedzi na trudne pytania. Wzruszające świadectwa, za wszystkich którzy ocenią ten film negatywnie będę się modlił.

ocenił(a) film na 1
Piotr_Maciejewski_10

Niech każdy pilnuje siebie i swoich uczynków. Modlenie się za kogoś, komuś w twarz to jest hipokryzja level hard. Ja w każdym razie nie potrzebuję, nie fatyguj się

Piotr_Maciejewski_10

Wystarczy zobaczyć kto sponsoruje film i wszystko będzie jasne.

ocenił(a) film na 1
Piotr_Maciejewski_10

Tylko problem w tym że o tym nie da się wypowiedzieć pozytywnie. Wystarczy spojrzeć kto odpowiada za scenariusz, kto za realizację i wiadomo z czym mamy do czynienia.

ocenił(a) film na 1
Piotr_Maciejewski_10

To miłego modlenia propagandowa konserwo, na szczęście coraz więcej ludzi otwiera oczy i podpisuje apostazję :)

ocenił(a) film na 1
ziomek100

Brawo

Piotr_Maciejewski_10

>Na filmwebie od 14 kwietnia 2022
niech to wsiąknie

ocenił(a) film na 1
Piotr_Maciejewski_10

A ja się za ciebie popukam w łeb. Obyście szybko wyginęli

ocenił(a) film na 1
Modrego

Popieram

Piotr_Maciejewski_10

Nie rozumiem jadu nienawiści waszej uwierzyliście w kłamstwa i oskarżenia bez dowodów żal mi was

ocenił(a) film na 1
Piotr_Maciejewski_10

Dzięki za modły! Nie miałem prawej ręki, a teraz wyrosły mi kolejne dwie lewe! Jeszcze raz ogromne dzięki! :)

Piotr_Maciejewski_10

Wiele fałszywych odpowiedzi na pytania bez odpowiedzi, żeby plebs się nie bał śmierci i dawał co niedzielę na tacę. NIE spotkasz się ze swoimi zmarłymi bliskimi po śmierci, nie będzie żadnego nieba i zbawienia, zjedzą cię robaki i wysrają, przynajmniej glebę użyźnisz.

ocenił(a) film na 3
Piotr_Maciejewski_10

Problem w tym, że na tym portalu ocenia się jakość filmu, a nie istotność jego treści. Może i przesłanie filmu jest 10/10, ale jako film daleko mu do arcydzieła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones