PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153917}
6,4 637
ocen
6,4 10 1 637
Powrót do życia
powrót do forum filmu Powrót do życia

Niby z pozoru zwykły film, ale urzekła mnie w nim historia...Ten film nie miał być dramatem jak się nie którym wydaje. Śpiączka, w którą po raz kolejny zapadł główny bohater miała na celu pozwolić mu ostatni raz spotkać się z synem, którego nie widział już gdy pierwszy raz obudził się ze śpiączki. Czy zawsze wszyscy muszą się doszukiwać realizmu. Film musi budzić emocje... Jeśli skończyłby się źle, jak byście go zapamiętali...:D

ocenił(a) film na 8
cijejek

Zgadzam się :D
Również bardzo mi się ten film spodobał.

cijejek

następnym razem uprzedzaj zanim będziesz UWAGA SPOILERUJERować fabułę ;)
aczkolwiek to dobrze dla mnie więc - dzięki
uniknąłem obejrzenia filmu który przyprawił by o mdłości
a mógłby się skończyć źle, mógłby dobrze, przecież nikt scenarzysty nie zmuszał do napisania absurdalnego scenariusza pozbawionego realizmu
najwyraźniej to było jedyną metodą na emocjonalne HDR lub pozornie dobre zakonczenie
"czy zawsze wszyscy muszą doszukiwać się" - nie nie zawsze i nie wszyscy, w sumie to bez znaczenia
bo każdy ocenia tak jak mocno się synchronizuje z tym co widział, większość nie ma wyobraźni więc się synchronizuje wyłącznie z tym co już widziało - w rzeczywistości
mniejsza z tym,
ja synchronizuje się wyłącznie z tytułem - powrót do życia, ale chyba nie z ckliwą historyjką oderwaną od rzeczywistości
gdyby nie emocje, wspomnienia, nawyki to zmiana życia trwałą by 24h - od wybudzenia do zmierzchu można by być kimś nowym
podejrzewam że główny bohater nie potrafił powrócić do życia wiec wrócił do tego co potrafił - śnu
takie podejrzenie mocno odrzuca od tego filmu
bo jeśli tak było - skończył się ŹLE i powinien nosić tytuł "Nieudany powrót do życia" lub "Lepiej śnić niż żyć"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones