PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122180}

Powrót do Brideshead

Brideshead Revisited
6,7 8 505
ocen
6,7 10 1 8505
6,3 3
oceny krytyków
Powrót do Brideshead
powrót do forum filmu Powrót do Brideshead

Cała historia jest fantastyczna, gra aktorów fenomenalna, ich uroda urzeka. Cały film jest poprostu idealny. Od aktorów nie można oderwać wzroku, mają w sobie tyle uroku. Patrzysz na nich i czujesz te iskry :) Świetny dramat i taki bardzo melo .
Nie zapomne nigdy ostatnich słów do Juli kiedy Charles powiedział : "Mam nadzieję że ci z żalu serce pęknie". Lepiej to nie mogło się skonczyć ! :)

ocenił(a) film na 9
89imperator

Podpisuję się pod tym. Genialny klimatyczny film, w którym jest ciągle ta iskra napięcia... coś cudownego :)

użytkownik usunięty
89imperator

No...
Da się obejrzeć, ale w porównaniu do serialu z Ironsem, ten film - choć znacznie nowszy - wypada bardzo blado.
Jeśli więc ktoś ma dojście do serialu, to zdecydowanie powinien wybrać serial.

Wiec jest jeszcze serial ? :)

ocenił(a) film na 9
89imperator

Zgadzam się 100% film jest po prostu fenomenalny 9/10. To subtelna i urzekająca opowieść o tym jak religia może zrujnować życie.

ocenił(a) film na 5
kgruba

Fenomenalny? Iskierka napięcia? Chyba sobie żartujecie... Nastawiony byłem na ten film bardzo pozytywnie, czekałem na odpowiedni dzień żeby obejrzeć. Niestety ja się zawiodłem. Sama historia wypada strasznie blado, 'iskierka napięcia' to ciągnący się w nieskończoność zdecydowanie za długi film przedłużany niepotrzebnymi, również na siłę przedłużonymi scenami. Aktorzy rzeczywiście zagrali bardzo dobrze, świetnie się oglądało. Nic poza tym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones