PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122180}

Powrót do Brideshead

Brideshead Revisited
6,7 8 505
ocen
6,7 10 1 8505
6,3 3
oceny krytyków
Powrót do Brideshead
powrót do forum filmu Powrót do Brideshead

rola Bena Whishaw'a

ocenił(a) film na 6

Jestem ciekawa czy Wam też film podobał się tylko w części gdy na ekranie pojawiał się Ben Whishaw (w filmie Sebastian Flyte)?
Wątek z Julią jak dla mnie klapa. Oglądałam do końca z nadzieją że coś się zmieni, Sebastian wróci, nie wiem...

swoją drogą wg mnie super zagrał. obiecujący aktor.

ocenił(a) film na 7
Carmine

Ben Whishaw to znakomity aktor! Zagrał najlepiej ze wszystkich.

deva

Na ogół , jest tak ze cały film tworzy , główny bohater.
On był genialny. Pozatym , ten wątek z nią , był słaby też dlatego ze nie było takiej relacjii
Jak oni dwoje mieli ze sobą , ona była bardzo mocna....

ocenił(a) film na 6
onestep

Ja może tak nie na temat xD
onestep masz fajnego ava:)

Ben Whishaw..hmm..jak dotąd widziałam go w Pachnidle tylko, ale już tam grał świetnie..

z miłą chęcią zobacze ten film:))

ocenił(a) film na 8
Carmine

Czytałam również książkę, więc wiedziałam, że ze związku Charles'a i Sebastiana kwiatków nie będzie, ale co do gry Bena, to na początku moim zdaniem klapa totalna- zagrał Sebastiana jak "przegiętą cioteczkę" podczas gdy Sebastian był bardziej romantycznym, szukającym siebie chłopcem, bawiącym się na przekór w dziwacznym towarzystwie.
Żałuję, że związek Charlesa i Sebastiana został pokazany inaczej niż w powieści, tam czuło się te "romantyczną angielską przyjaź" i Charles nie miał za złe Sebastianowi żadnych jego umizgów, wręcz przeciwnie rozczulały go one, chciał się nim opiekować, bo go kochał...
aaa ale w druhiej części filmu, czyli pokazanie Sebastiana w depresji, Ben mi się bardzo podobał i wreszcie dźwignął tę postać.

Dzoanka

The_Mist ..... dziekuje bardzo! :)

wlasnie jak dla mnie , w kazdym razie w filmie , bo ksiazki nie czytalam... jeszcze.
Wcale on go nie kochał , traktował jak przyjaciela i to wszystko.
tylko przez to zafascynowanie , tym wszystkim z "innego" swiata,
pozwalal mu sie tak podrywać...

ocenił(a) film na 6
onestep

rzeczywiście jeśli chodzi o film to wydaje mi się że było tak jak mówisz. zauroczenie całym tym światem itd. jednak być może w książce było inaczej ;)
ktoś kto czytał mógłby wyjaśnić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones