PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814038}

Powrót do Christmas Creek

Return to Christmas Creek
5,0 1 969
ocen
5,0 10 1 1969
Powrót do Christmas Creek
powrót do forum filmu Powrót do Christmas Creek

#hbogopoleca

ocenił(a) film na 7

Przyznam się, że jestem daleki od delektowania się świętami Bożego Narodzenia już na początku listopada. Wchodzenie w ten czas już znacznie wcześniej nie tylko nie jest dobre, ale w oczywisty sposób zabija w nas ducha tych pięknych świąt.

Stąd z pewną dozą niepewności odkrywałem wczoraj Powrót do Christmas Creek. Ta telewizyjna produkcja stacji Hallmark zaskoczyła mnie bardziej, niż mógłbym zdawać sobie z tego sprawę. W dużej mierze za sprawą ślicznej filmowej Amelii, która po raz kolejny chciała ominąć święta, jednak stało się coś zupełnie innego.

Z oczywistych względów nie będę szerzej rozwodził się nad fabułą tego filmu, wspomnę jedynie, że dziewięćdziesiąt minut później czułem się zupełnie inaczej i z zupełnie innym nastawieniem zamierzam podejść w tym roku do tego, co przed nami w grudniu.

Zaskakuje 1 gwiazdka wśród ocen na platformie, choć mam wrażenie, że wkrótce się zmieni na znacznie wyższą.

ocenił(a) film na 7
arturgkaminski

Film dobry,ma wyjątkowy świąteczny klimat.A główna bohaterka tak śliczna,że dodaje dodatkowego uroku ;)

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Trudno się z tym nie zgodzić :)

ocenił(a) film na 3
arturgkaminski

szkoda tylko że trąci banałem i moralizatorstwem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones