PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32210}

Powrót króla

The Return of the King
5,3 407
ocen
5,3 10 1 407
Powrót króla
powrót do forum filmu Powrót króla

a to CI niespodzianka - pierwsze słyszę o takiej produkcji - mam nadzieję tylko że nie bezcześci ona Tolkiena - film animowany - przyznam szczerze że nie pasuje, ale nie mogę muwić skoro nie widziałem - ciekawe gdzie to można dostać ??? miły przerywnik w tych cieżkich czasach niezmiernego oczekiwania na ekranizację która już niedługo w Polsce ;-)))))))))))

Przekaz

widziałem to coś niedawno w tv, bezcześci Tolkiena i to srogo, chociaż moze jak na tamte czasy...

Ready2

Jak na tamte czasy to musiało być COŚ ale jak to widziałem w tv to omg co za badziew i szmelc! czasy sie zmieniają a mi tam się bardziej podoba 'powrót...' P.Jacksona ( i to o wiele) tak więc kiedyśmógł to być przebój a dzis to się może schować
ps. wiem że ortograficznie i inaczej jakos to to niepoprawnie napisałem ale w końcu to komentarz a nie książka

Metzger

Dlaczego jak na tamte czasy to musiało być COŚ? To jest po prostu słaby film z pokraczną animacją

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones