PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775429}

Poza podejrzeniem

Above Suspicion
5,9 3 053
oceny
5,9 10 1 3053
Poza podejrzeniem
powrót do forum filmu Poza podejrzeniem

Premiera

ocenił(a) film na 7

Kiedy w końcu będzie premiera tego filmu? Google od czapy pokazuje 2016, tu jest 2018, a na imdb 2019. Czy o filmie nic niewiadomo i ta data jest "automatycznie przerzucana" przez system na później czy możemy jej oczekiwać w tym roku? Szaleję za Emilią i bardzo chcę to już zobaczyć.

yehet

Sporo o tym napisali na zagranicznych stronach, że nie wyjdzie tak prędko bo nie mają "wydawcy" czy coś takiego. Nie pamiętam już o co chodzi ale tak, nie ma daty premiery i nie będzie póki co. Gdzieś też czytałem że tylko redaktorzy czy coś w ten deseń już obejrzeli coś ala "prywatne kino".

Geralt_Dgs

Skoro nie mają dystrybutora a film był już pokazywany potencjalnym wydawcą to nie wróży nic dobrego. Film musi być tak zły że nikt nie chce go wydać nawet mimo tego ze główna role gra ulubienica widzów Emilia Clarke. Ja sam słyszę o tym projekcie już od dobrych paru lat i zdziwiłem się ze ten film jeszcze nie wyszedł, gdy dzisiaj filmweb udostępnił zwiastun. Podobna sytuacja miała miejsce z filmem „Among The Shadows” z Lindsay Lohan. Film nakręcili w 2015 roku i zmieniał dystrybutorów przez 4 lata aż w końcu został pokazany w 2019 roku i musiał zostać mocno przemontowany bo poruszono w nim problem Brexitu który jak wiadomo w 2015, kiedy film kręcono, jeszcze nie istniał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones