PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109483}

Poznaj moich rodziców

Meet the Fockers
6,7 191 872
oceny
6,7 10 1 191872
6,2 20
ocen krytyków
Poznaj moich rodziców
powrót do forum filmu Poznaj moich rodziców

zabawne

ocenił(a) film na 6

Robert De Niro w komedii? Na samą myśl przechodzą człowieka ciarki. Wystarczy przypomnieć sobie ostatnie jego dokonania na tym polu ("Analyze That" i "Showtime"). Jednak "Poznaj mojego tatę" było filmem zabawnym, choć niezbyt wyszukanym. Stąd też postanowiłem zaryzykować i obejrzeć kontynuację. Ku mojemy zaskoczeniu film okazał się całkiem zabawny. Znów humor niezbyt wybredny. Inteligencją także nie grzeszy. Jest jednak filmem luźnym i zrobionym z werwą. Można się pośmiać i miło spędzić czas... a po wszystkim bez żalu zapomnieć, że się film widziało.

torne

O taaaak! Najlepiej jak najszybciej!!:-) Obserwując Twoją działalność ,widzę ,że podobnie jak ja ,oglądasz wszystkie filmy.Nieobce Ci są zarówno superprodukcje , jak i filmy z najwyższej półki.Ciekawa jestem czy takie jak "Martwica mózgu" także oglądasz?:-) Ja oglądam wszystko, wszędzie i o każdej porze...Pozdrowienia Ps Oglądałeś może "Azumi"?Jak wrażenia?

ocenił(a) film na 6
simonejulianne

Wszystkiego nie oglądam :) Ale sporo... to fakt
Oczywiście, że "Martwicę mózgu" widziałem (jak można jej nie zobaczyć :))
Natomias "Azumi" nie wpadło jeszcze w moje ręce :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones