PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=408412}

Poznaj naszą rodzinkę

Little Fockers
6,3 63 033
oceny
6,3 10 1 63033
5,7 12
ocen krytyków
Poznaj naszą rodzinkę
powrót do forum filmu Poznaj naszą rodzinkę

Zal mi was, ze w odpowiedzi na moj tekst potraficie takie oczywistosci sklecic. Nie, nie jestem gruba - przy wzroscie 1,74 mam niedowage: wze 50 kg. Nie jestem tez brzydka, mam chlopaka i nie mam kompleksow. Biust mam niewielki owszem - ale nie pisalam nic o biuscie Alby, ze jej go zazdroszcze itp. Nie podoba mi sie ta dziolcha, a Wam ciezko w to uwierzyc, bo jestescie nia zaslepieni. Podoba mi sie z wygladu Monica Bellucci bo jest piekna kobieta, a za to marną aktorka - Alba jest mdla, ciagle wali te swoje durne minki i naprawde.. nie zazdroszcze jej urody, jest latynoska na ktora faceci leca, a wam ciezko uwierzyc ze komus moze nie odpowiadac. Macie peszka.
Zenujace ze potraficie w ten sposob pileczke odbijac i nie wierzycie w szczerosc drugiej osoby. Moge napisac czego zazdroszcze innym kobietom i ktore uwazam za ladne - wtedy bedziecie usatysfakcjonowani? BOLI WAS, ze KTOS NIE AKCEPTUJE WASZEJ PIEKNIUSI? Najwyrazniej - i to wy macie problem tutaj.
Nie, naprawde nie "pekla mi zylka" i nie puscily nerwy. Bylam szzczera w swoim osadzie ktore najzwyczajniej nie akceptujecie i reagujecie taka a nie inna odpowiedzia.

Szkoda tylko, ze przypier..cie sie do detali w komentarzu, zamiast skrytykowac go caloscia. Znalezli sie napalency na wdzieki alby, obroncy. A FILM??? CO Z FILMEM? Tylko kobiety komentujace to potrafia powiedziec cos na ten temat ?

użytkownik usunięty
qzka

Śmieszna jesteś. To tyle co mam ci do powiedzenia.

qzka

hahaha dzieki za ten komentarz uśmiałem się :P
tyle razy powiedziałaś że nie masz kompleksów, że zacząłem wątpić że serio nie masz (serio raz by wystarczyło) to że masz faceta raczej nie znaczy że nie jestes brzydka (tyle brzydkich lasek w mojej opinii sobie kogoś znalazło) ale ogólnei wywód mega :)

O ! i też śmieszna jest Twoja próba wyciagnięcia czegoś co do filmu, kurde to KOMEDIA ! z typu komedii co nic nie wnoszą, trochę aktorzy grają a Alba wygląda a nie gra, serio lubię ją za urode nie za grę, czasami tak bywa :) i chyba wiekszość mówi że jest "śliczna" np a nie, że "super aktorka, świetnie gra" :]

ocenił(a) film na 6
qzka

A jeszcze nie napisałaś jaka masz pupę.

ocenił(a) film na 5
qzka

hmmm "wali durne minki" bo w takich gra filmach i takie ma role, ma robić miny jak Tony Montana w Scareface?:P
Pewnie przez swoją urodę ślicznej dziewczynki trafiają się jej tylko takie produkcje za które oscara raczej nie dostanie;p

Ale hejtowanie jej za jej "fatalne" aktorstwo jest tak samo śmieszne jak twierdzenie że aktorką jest wybitną. ot co taki złoty środek:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones