PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675012}

Pozycja dziecka

Poziţia copilului
6,8 3 257
ocen
6,8 10 1 3257
7,6 13
ocen krytyków
Pozycja dziecka
powrót do forum filmu Pozycja dziecka

Piękny, życiowy film.... Dosłownie rozwalił mnie... Jeden z serii obejrzysz, a nastrój i emocje trzymają Cię jeszcze parę godzin po seansie...I nie chodzi o „DEMONIZOWANIE” którejkolwiek z postaci. Ten film to czysta psychologia, a scenariusz bardzo, ale to bardzo „dokładny”. Toksyczna miłość to niszcząca miłość. Niestety osoba toksyczna nie zrozumie swoich błędów nigdy, gdyż toksyczność to jej charakter, jej sposób na życie, innego nie zna. Potrzebuje profesjonalnej pomocy. Zachowanie matki i zachowanie syna jest jak najbardziej wytłumaczalne. Tak właśnie wygląda mechanizm reakcji, kiedy górę bierze toksyczna miłość.

ocenił(a) film na 8
cleousia

Bardzo cenny i przekonujący jest Twój głos. Wydaje mi jednak, że nie można mówić o "toksycznej miłości", ale o "toksycznym związku".

ocenił(a) film na 10
Krzypur

genialny film, oglądam po dwóch latach,ale w głowie nadal mam część scen. Kawał wstrząsającego,realistycznego kina,świetna gra,wybitna reżyseria.Rumuńskie kino rośnie w siłę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones