PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470207}

Próba ogniowa

Fireproof
7,2 15 844
oceny
7,2 10 1 15844
Próba ogniowa
powrót do forum filmu Próba ogniowa

Komunikat dla wszystkich, którzy nie oglądali tego filmu - obejrzcie go bez sugerowania się pozostałym komentarzami. Jedyne na co pragnę zwrócić uwagę, albo właściwie nie zwracać uwagi tylko przymrużyć oko, na ukradkiem przemycony wątek religijny. Oprócz tego co wielu ludzi oburza jak widzę, film jest rewelka.

ocenił(a) film na 7
yoga1

hmm - nie uważasz że trochę to aroganckie jest? "[...]obejrzyjcie go bez sugerowania się pozostałymi komentarzami[...]" - czyli "Ja jestem nieomylny a reszta to idioci? Mój komentarz jest cacy a reszta pisze z nudów?" Nieładnie, nieładnie.

Jo_Mason

Po prostu wiele razy komentarze odstraszyły mnie od obejrzenia, niektórych znakomitych filmów ( dopiero po długim czasie je zobaczyłem). Sądze, że jest wielu ludzi, których komentarze do tego filmu odrzucą, a lepiej żeby zobaczyli go i sami wydali osąd.

ocenił(a) film na 7
yoga1

Zakładam, że swój komentarz kierujesz do inteligentnych osób. Skoro są inteligentni to sami najlepiej wiedzą co chcą zobaczyć a co nie. Ktoś może mieć inne zdanie i ma do tego pełne prawo (o ile argumentuje konkretami). Ty pisząc żeby nie czytać pozostałych postów, obrażasz tych, co mają odmienny pogląd na ten film. O to mi chodziło a nie o fakt, że kogoś odstaszyć może to dzieło.

Komentarze odmienne są potrzebne. Ci konkretni piszą tam co jest nie tak według nich. Każdy widzi coś innego w filmie. Jedni efekty, inni fabułę, jeszcze inni muzykę, dialogi, gatunek itp. I w tych komentarzach piszą, że fabuła jest taka a nie inna, że teksty są płytkie albo świetne itp.

Napisz po prostu swój komentarz i tyle. Nie pisz że inne są nic nie warte. Podziel się swoją opinią i szanuj opinię innych. (no chyba że piszesz o Kac Wawie - wtedy nie zostawiaj na tym dziele suchej nitki).

Jo_Mason

Dobra muszę przyznać Ci racje. Mój poprawiony komentarz: Komunikat dla wszystkich, którzy nie oglądali tego filmu - obejrzcie go. Jedyne na co pragnę zwrócić uwagę, albo właściwie nie zwracać uwagi tylko przymrużyć oko, na ukradkiem przemycony wątek religijny. Oprócz tego co wielu ludzi oburza - jak widzę, film jest rewelka.

yoga1

Komentarz yoga1 bynajmniej nie był arogancki, po prostu wyrażał osobistą opinię, że trzeba obejrzeć ten film nie kierując się negatywnymi opiniami na forum, ot cała sprawa. Nie zauważyłam, żeby kogokolwiek obrażał. No i mnie akurat ten jedyny wpis przekonał do obejrzenia filmu :-)

Ewencja

Miło słyszeć. Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 6
yoga1

Film jest tani. Tematyka i sposób podania powtarzała się kilkakrotnie w różnych obrazach. Główna aktorka gra naprawdę beznadziejnie!!! Końcówka mnie wzruszyła, bowiem jestem ckliwa :P Ale momentami nudził i robiłam sobie przerwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones