PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470207}

Próba ogniowa

Fireproof
7,2 15 844
oceny
7,2 10 1 15844
Próba ogniowa
powrót do forum filmu Próba ogniowa

Film moim zdaniem jest genialny! Opowiada o prawdziwej miłości i jak ją pielęgnować co w dzisiejszych czasach jest często zapominane! Polecam ten film osobom które szukają Filmu z mądrym przesłaniem do człowieka a ten film niewątpliwie do nich należy.

ocenił(a) film na 10
bezik101

chociaż do filmów "romantycznych" podchodzę z rezerwą, ten bardzo przypadł mi do gustu

ocenił(a) film na 9
bezik101

rewelacyjny!:) spokojnie mogę dać 10/10:D film nawet dla panów!:)

bezik101

Ha! A ja się jednak nie zgodzę. W zamierzeniu miał być z przesłaniem i właściwie może nawet i był, ALE raczej źle zrealizowany... Aktorzy byli straszni, przynajmniej na początku, scenariusz to samo; ogólnie dość przewidywalny. Nie widziałam kawałka w środku, ale końcówka na szczęście była lepsza, ale ciągle jakaś taka... pretensjonalna. Gdyby zrobić film podobny z takim przesłaniem, ale lepiej.. Hmm.. Byłoby dobrze. A co do wypowiedzi Emi1330 - może dziwne, ale zauważyłam, że większość tych, którym film się nie spodobał, bynajmniej nie była płci męskiej..
Pozdrawiam : )

ocenił(a) film na 8
audrey_h

Polecam ... Dobre 8 !!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones