PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470207}

Próba ogniowa

Fireproof
7,2 15 843
oceny
7,2 10 1 15843
Próba ogniowa
powrót do forum filmu Próba ogniowa

Może ktoś ją czytał i powie coś o swoich odczuciach?
Bardzo mnie ucieszyło, że można taką książkę kupić. Głęboko wierzę w jej skuteczność w
ratowaniu związków, jak w tej pięknej historii o miłości w filmie Fireproof.

Kawałek recenzji:
Rzucamy Ci wyzwanie, żebyś zaczął myśleć inaczej i żebyś zamiast tego podjął decyzję o
prowadzeniu Twojego serca ku temu, co jest dla Ciebie najlepsze w dłuższej perspektywie czasu.
Na tym właśnie polega klucz do trwałych, udanych i satysfakcjonujących związków.

ocenił(a) film na 8
ewuala

Autor, tytul ?
To powstalo po filmie czy ksiazka byla najpierw?

ocenił(a) film na 8
saveferris

"Miej odwagę kochać"
Autorzy: Kendrick Stephen, Kendrick Alex
Data premiery książki: 26.01.2011 r.
Data premiery filmu: 2008 r.

Czyli wychodzi na to, że książka powstała po filmie, pewnie po tym jak odniósł sukces :)

PS. Autorzy książki to bracia. Alex wyprodukował, wyreżyserował, napisał scenariusz i zagrał małą rolę w filmie Fireproof

ocenił(a) film na 8
ewuala

Dzięki za info.

ocenił(a) film na 10
ewuala

A skąd wiadomo, że ""Miej odwagę kochać" to książka, która ukazuje się w filmie?

ocenił(a) film na 8
mati113

To niedokładnie książka, która ukazuje się w filmie, ale książka napisana przez reżysera tego filmu. Zawiera ona to, co zawierała książka, która Caleb dostał od swojego taty czyli:

"Poradnik „Miej odwagę kochać” to 40-dniowe wyzwanie dla mężów i żon, pomagające im zrozumieć i praktykować bezwarunkową miłość w życiu codziennym.
Niniejszą książkę napisali autorzy scenariusza do filmu „Fireproof”"

ocenił(a) film na 10
ewuala

Dziękuje serdecznie za odpowiedz. Wczoraj w nocy przez 3 godziny przeszukiwałem internet, aby dokonać zakupu książki, ale nic z tego. Na stronach które wyświetla Ceneo - pisze, że jest dostępna natomiast po zamówieniu otrzymałem telefon, że książki nie ma na stanie. Pisałem do wydawnictwa, ale dowiedziałem się, że wszystkie egzemplarze w ekspresowym tempie się sprzedały. Nie wiem czy ktoś u góry mi pomógł, ale dziś dostałem wiadomość od kierownika Empiku, że została jedna sztuka, więc podjechałem i kupiłem. Uff, już jest na mojej półce ;)

ocenił(a) film na 8
mati113

No to powodzenia.

ocenił(a) film na 8
saveferris

To super, że udało Ci się ją kupić! Napisz proszę swoje wrażenia po przeczytaniu :) gdzieś czytałam, że "Miej odwagę kochać" to światowy bestseller , ale nie sądziłam, że będzie problem z kupieniem tej książki hehe
Pozdrawiam :)

mati113

MATI113 Czy jest szansa, że jak ją przeczytasz zechcesz ją odsprzedać? :)

ocenił(a) film na 10
asik4567_filmweb

Podaj e-maila.

mati113

nie da rady wysłac e-maila.. początek mojego loginu do 7 i dalej gmail com

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones