PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1268}

Pracująca dziewczyna

Working Girl
6,8 12 989
ocen
6,8 10 1 12989
7,0 14
ocen krytyków
Pracująca dziewczyna
powrót do forum filmu Pracująca dziewczyna

Film Mike'a Nicholsa obejrzałem z dużym zaciekawieniem. Historia ta pokazuje, że ambicja, przebojowość i pracowitość w odnoszeniu sukcesów są bardzo ważne. Oczywiście w filmie wszystko wydaje się łatwe i banalne...życie niestety przeważnie wygląda gorzej. Ale czy właśnie nie za to kochamy kino ? Potrafi nas ono wprowadzić w świat nie zawsze do bólu prawdziwy, dzięki czemu dajemy się ponieść fantazji i wyobraźni i zaczynamy trzymać kciuki za wybranych bohaterów filmowych. Kino to świat bogaty, różnorodny, czasem realistyczny do szpiku kości a czasem bardzo bajkowy i ten film jest właśnie przykładem wręcz lekko naiwnej historii a zarazem jakże urzekającej. Lekki a przy tym pouczający. Polecam !!!

ocenił(a) film na 6
johanek

spoiler

niezależnie od tego że widz kibicuje gł. bohaterce to jednak uciekła się do oszustwa więc nie jest tak "cacy"

armarange

Tak, mi się to też nie podoba, a już zwłaszcza- SPOILER - kradzież faceta. Tyle się szykowałam na ten film, a przez wspomniane fakty wcale nie był "uroczy". Do tego Griffith irytująca, jak ktoś napisał, a ja się z tym zgadzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones