PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=387831}

Prada albo nic

From Prada to Nada
6,0 12 252
oceny
6,0 10 1 12252
Prada albo nic
powrót do forum filmu Prada albo nic

No nie wiem. Jakoś wcześniej nie zauważyłem tego opisu i wydaje mi się nieco naciągany. Niby są dwie siostry (ta jedna niby rozważna, a ta druga niby romantyczna?), są kawalerowie gotowi by wybawić je z kłopotów, jest happy end, ale na tym kończą się podobieństwa. Moim zdaniem to porównanie, jest grubo na wyrost...

ocenił(a) film na 7
srick.pl

SPOILERY
Cóż, jest siostra dbająca o przyszłość i ta której zależy bardziej na romansie. Muszą wyprowadzić się z domu po śmierci ojca z powodu podłej żony ich brata. Jej brat zakochuje się w "rozważnej", ale przez nieporozumienia zaręcza się w końcu z kimś innym. Później do siebie wracają. Druga siostra zakochuje się w facecie który jest czarujący, ale w końcu poślubia inną. A ona wiąże się z mężczyzną który pomagał jej przez cały czas.
Brzmi podobnie?
Przecież to nie ekranizacja, tylko współczesna interpretacja. Moim zdaniem nie byłoby lepiej gdyby wszyscy dziwnym trafem nosili imiona tamtych bohaterów i zachowywali się tak samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones