PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=387831}

Prada albo nic

From Prada to Nada
6,0 12 251
ocen
6,0 10 1 12251
Prada albo nic
powrót do forum filmu Prada albo nic

Film ogląda się dosyć przyjemnie, jest wciągający, jest na kim "oko zaczepić", ale zakończenie trochę naciągane. W prawdziwym życiu tak się nie układa. Ale to przecież tylko film.

ocenił(a) film na 5
peaches

Zgadzam się. Film przyjemny, taki zapychacz czasu trochę. Oczywiście nie spodziewałam się jakiegoś górnolotnego zaproszenia, ale końcowa scena jak ten prawnik oświadcza się tej Rozważnej po ilu dniach znajomości? A raczej po ilu godzinach przebywania w swoim towarzystwie? ;) Wtedy naprawdę się zaśmiałam ;p

ocenił(a) film na 6
peaches

plus fajna muzyka latynoska. idealny film aby miło spędzić czas.

ocenił(a) film na 6
peaches

Film jako współczesna wersja "Rozważnej i romantycznej" sprawdza się w całej pełni. Szkoda, tylko że postać Lucy została tutaj przedstawiona, jako tzw. niezbędne minimum, inaczej niż w powieści Austen, gdzie było jej pełno i w pewnym sensie działała na nerwy Eleonorze, która z trudem udawała, że za nią przepada. Bajkowe, cukierkowe zakończenie jest zdziebko przesadzone, ale sam mam pewnego rodzaju niesmak do cukierkowych rozwiązań fabularnych w powieści Austen.

Sam film jako taki jest typową kolorową komedią romantyczną z latynoskim, meksykańskim zacięciem. Przyjemne kino, na tzw. odprężenie.

peaches

Mnie też się podobał. :)

peaches

Nastawiłem się na istną "kaszankę" a tu bardzo miłe zaskoczenie. Bardzo fajny zabijacz czasu i romantyczna historia, w której odnalazłem nawet ja ostatnie okruchy wrażliwości. Ja osobiście polecam.

n0h4ck

Dokładnie ;) Poza tym duży plus za piękną Camilla Belle ;) Może i trochę naciągane ale o to chyba chodzi w komediach romantycznych - żeby dać się ponieść tej iluzji happy endu :)

peaches

Piękne widoki, kolory, dźwięki, zgrabne uśmiechnięte dziewczęta, przystojni szarmanccy chłopcy, sama słodycz :)
Ale i tak mi się podobało :)

peaches

Interesujący i miło się ogląda mimo że bohaterowie mało znani. Wzruszające momenty, chwilami przewidywalne sytuacje i szczęśliwe zakończenie. Godny polecenia.

ocenił(a) film na 6
peaches

Filmik całkiem fajny - ok.
Do Rozważnej i romantycznej widzę pewne nawiązania, choć moim zdaniem trochę to nie dopracowali.
Końcówka filmu - typowa dla romansidła (nawiasem mówiąc - ciekawy sposób na oświadczyny) - choć Nora i Edward chyba jednak nieco za mało znają się na ślub...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones