PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=305127}

Pragnienie

Bak-jwi
6,5 3 513
ocen
6,5 10 1 3513
6,4 9
ocen krytyków
Pragnienie
powrót do forum filmu Pragnienie

film zamiast straszyć śmieszył. Mąż głównej bohaterki , po tym jak ukazywał jej się po śmierci wyglądał zabawnie. Sceny miłosne nie były subtelne

ocenił(a) film na 8
katja_18

komentarz zamiast być poważny, tylko mnie rozśmieszył. i nie był subtelny nic a nic. ni chu-chu

Orest_Lenczyk

twój komentarz był bezpodstawny, a jużskoro masz mnie krytykować to daj argumenty

ocenił(a) film na 9
katja_18

Film nie jest typowym horrorem,a bardziej thrillerem,więc nic dziwnego,że nie straszy. Martwy mąż bohaterki był "groteskowy",to trochę szersze pojęcie niż "śmieszny",a jednak robi różnicę. To nie jest komedia romantyczna,ani subtelny film,więc i sceny miłosne nie są subtelne. simple.

Kuryiama

mary reilly to też thriller, lecz tam sceny miłosne były subtelne

katja_18

dlaczego wszyscy tutaj maja problem i zamiast dyskutowac badz polemizowac o zaletach badz wadach filmu, skupiaja uwage na zaszufladkowaniu filmu do gatunku thriller badz horror badz komedia romantyczna. Przypomina mi to troche slynna scene z Alternatywy 4 - O karakan! nieeeeee to prusak. Jaki tam prusak? Karakan! Pozdro dla wszystkich kinomaniakowych karakanow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones